“Rangers” un “Bruins” hokejisti neparastā veidā nolemj, kurš pēdējais atstās laukumu (VIDEO)

13/02/2021 16:35
Breds Māršands un Mika Zibanejads

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar neparastu atgadījumu noslēdzās Ņujorkas “Rangers” un Bostonas “Bruins” komandu pirmsspēles iesildīšanās.

Noslēdzoties pirmsspēles slidojumam, kā pēdējie uz ledus bija palikuši abu komandu kapteiņa asistenti – Breds Māršands un Mika Zibanejads. Neviens no hokejistiem principiāli nevēlējās atstāt laukumu pirmais, tāpēc uzvarētāja noskaidrošanai tika izmantota daudzviet pasaulē zināmā spēle “akmens, šķēres, papīrīts”. Spēlē pārāks izrādījās “Rangers” hokejists, līdz ar ko Maršands bija spiests piekāpties un pirmais pamest laukumu.

Māņticība tomēr nenesa gaidītos rezultātus, jo mačs noslēdzās ar rezultātu 1:0 “Bruins” komandas labā.

Pamest laukumu pēdējam ir nerakstīta hokeja tradīcija, kuru parasti piekopj komandu veterāni, kapteiņi vai kapteiņa asistenti. Šie spēlētāji pirms došanās uz ģērbtuvi parasti sagaida, kamēr visi viņu komandas biedri, tostarp arī pretinieki, būs pametuši ledu.

Līdzīgas situācijas hokejā nav retums, tāpēc bieži vien, lai paliktu uz ledus visilgāk, hokejistiem nākas pielietot viltīgus paņēmienus. Tā, piemēram, pagājušajā sezonā Dalasas “Stars” uzbrucējs Tailers Segins apmānīja Vinipegas “Jets” spēlētāju Marku Šeifeli, ļaujot viņam palikt pēdējam uz ledus, bet vēlāk atgriežoties uz laukuma vien uz paris sekundēm, lai beigās to pamestu pēdējam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…