“Real” piedzīvo negaidītu zaudējumu un zaudē Azāru, ļaujot “Barcelona” izvirzīties līderos

23/02/2020 14:00
Madrides Real, Sportazinas.com

Madrides “Real” sestdien cieta zaudējumu Spānijas futbola čempionāta 25.kārtas spēlē, palaižot līderpozīcijā “Barcelona” futbolistus, kuri svinēja uzvaru.

Madridieši viesos ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās Valensijas komandai “Levante”.

Uzvaras vārti tika gūti 11 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Hosē Moraless pēc tālas Nikola Vukčeviča piespēles no soda laukuma kreisās puses pārcēla bumbu pāri Tibo Kurtuā.

Zaudējums “Real” komandai ir divtik sāpīgs, jo otrā puslaika vidū traumas dēļ maču nepabeidza pussargs Edens Azārs.

“Neizskatās labi, tā bija tā pati potīte, kuru viņš jau priekš savainoja,” situāciju komentēja “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns.

Svētdien “Real” paziņoja, ka Azārs guvis labās kājas potītes lūzumu, bet viņa atlabšanas periods šobrīd netiek prognozēts. Diezgan skaidrs, ka viņš nevarēs piedalīties UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla cīņās ar Mančestras “City”, kā arī nespēlēs pēc nedēļas gaidāmajā “el clasico”.

Azārs sestdien aizvadīja tikai savu otro spēli pēc iepriekšējā savainojuma izārstēšanas.

Tikmēr “Barcelona” savā laukumā ar 5:0 (3:0) sagrāva “Eibar” komandu.

Izcilu spēli Barselonas vienībā aizvadīja Lionels Mesi, kurš jau 40.minūtē nokārtoja sev “hat-trick”. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viņš guva ceturtos vārtus, bet pāris minūtes vēlāk precīzs bija arī Arturrs.

Mača 72. minūtē debiju mājinieku komandā piedzīvoja dānis Martins Braitvaits, kurš “Barcelona” rindas papildināja tikai šajā nedēļā. Katalāņu klubs no Spānijas futbola federācijas saņēma atļauju papildināt sastāvu pēc transfēru perioda beigām, jo traumas guvušu Luiss Svaress un Usmans Dembelē.

“Barcelona” galvenais treneris Kike Setjens pēc mača slavēja Mesi sniegumu. “Viņš ir ļoti inteliģents un spēj atrast sev pozīciju, no kuras var sarūpēt pretiniekiem vislielākās problēmas,” pauda barseloniešu stūrmanis.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līdere ar 55 punktiem 25 spēlēs ir “Barcelona” komanda, bet otrā ar 53 punktiem ir Madrides “Real”. Pirmo trijnieku ar 42 punktiem 24 mačos noslēdz “Getafe”, bet tālāk ar 40 punktiem ir Sansevastjanas “Real Sociedad”, Madrides “Atletico” un “Sevilla”.