Reķis nopelna septīto punktu sezonā un palīdz ”Panther” pakāpties uz trešo vietu DEL kopvērtējumā

31/10/2018 23:20
Arvīds Reķis, Sportazinas.com

Latviešu aizsargs Arvīds Reķis šovakar izdarīja rezultatīvu piespēli Vācijas čempionāta mačā un nopelnīja septīto rezultativitātes punktu sezonā, palīdzot Augsburgas ”Panther” pakāpties uz trešo vietu DEL kopvērtējumā.

”Panther” ar 4:1 savā laukumā sakāva astotajā vietā esošo Brēmerhāfenes ”Fischtown Pinguins”, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas un svinot jau astoto panākumu pēdējās desmit spēlēs.

Mājinieki izšķirošo pārsvaru izrāvienu veica tikai pamatlaika pēdējās 15 minūtēs, kad guva trīs bezatbildes vārtus. Pieredzējušais Reķis tajā piedalījās ar rezultatīvu piespēli, asistējot komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzot ”Panther” panākt divu vārtu pārsvaru (3:1).

39 gadus vecais latviešu aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā izdarīja arī trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon 16 mačos Reķis guvis vienus vārtus un sešas reizes palīdzējis gūt vārtus partneriem, jau oktobrī pārspējot savu iepriekšējās sezonas rezultativitāti. Pērn 46 spēlēs viņš nopelnīja tikai piecus (1+4) punktus.

Arī ”Panther” šī sezona šobrīd ir ievērojami labāka nekā iepriekšējā. Latviešu aizsarga pārstāvētā komanda sezonas 16 mačos jau nopelnījusi 31 punktu un ieņem trešo vietu DEL kopvērtējumā.