Rīdigers gūst vienus no skaistākajiem vārtiem sezonā, taču “Brentford” pārmāca “Chelsea” (VIDEO)

02/04/2022 20:53
Londonas

Anglija

Gūstot vienus no sezonas skaistākajiem vārtiem, Londonas “Chelsea” sestdien ar rezultātu 1:4 piekāpās “Brentford”. “Chelsea” pirmā izvirzījās vadībā 48. minūtē, turklāt to izdarīja fantastiskā veidā, kad centra aizsargs Antonio Rīdigers no aptuveni 35 metriem spēcīgi sita bumbu tuvajā stūrī.

Londonas komandas prieki nebija ilgi. Pēc divām minūtēm jau rezultāts kļuva 1:1 pēc Vitalija Janelta gola, bet 54. minūtē Kristians Eriksens turpināja savu fantastisko atgriešanos futbolā, gūstot vārtus un panākot 2:1. “Brentford” gan turpināja demolēt savu pretinieci, jo otros vārtus vēlāk guva Janelts, bet mača izskaņā 4:1 panāca Joane Visa.

Citā spēlē “Liverpool” ar 2:0 uzvarēja “Watford”, precīzi sitot Diogo Žotam un Fabinju. Ar tādu pašu rezultātu panākumu svinēja Mančestras “City”, kas ar 2:0 pārspēja “Burnley”, šajā mačā vārtus gūstot Kevinam De Brujnem un Ilkajam Gundoganam. Vēl neizšķirti 1:1 spēlēja Līdsas “United” un “Southampton”, bet rezultāts 0:0 tika fiksēts Braitonas & Hovas “Albion” un Noridžas “City” mačā. Vēl 1:2 zaudējumu cieta “Aston Villa”, kas piekāpās Vulverhemptonas “Wanderers”, bet neizšķirti 1:1 cīnījās Mančestras “United” un Lesteras “City”.

Spānija

“La Liga” panākumu izcīnīja “Getafe”, kas ar 1:0 pārspēja “Mallorca”, bet “Levante” ar 2:0 uzveica “Villarreal”. Tikmēr Madrides “Real” ar 2:1 ne bez pūlēm uzvarēja Vigo “Celta”, abus vārtus gūstot Karimam Benzemā. Vēl šovakar spēli aizvada Madrides “Atletico” un “Deportivo Alaves”.

Vācija

Vācijas bundeslīgā Minhenes “Bayern” ar 4:1 apspēlēja “Freiburg”, vārtus gūstot Leonam Goreckam, Seržs Gnabrī, Kingslijam Komaam un Marselam Zabiceram, savukārt vienīgo reizi “Freiburg” sastāvā izcēlās Nilss Petersens. Pārliecinošu zaudējumu cieta Dortmundes “Borussia”, kas ar 1:4 piekāpās “Leipzig”.

Itālija

A sērijā “Spezia” ar 1:0 uzvarēja “Venezia”, bet Romas “Lazio” ar 2:1 pārspēja “Sassuolo”.

Francija

“Ligue 1” čempionātā “Nice” cīnījās 1:1 ar “Stade Rennais”, savukārt “Lille” un “Bordeaux” duelī vārti netika gūti.