“Rīga” jaunās hokejistes jaunās sezonas ievadā pieveic daudzkārtējās Latvijas čempiones “Laima”

18/09/2023 13:21
Nokopēts
Evija Tētiņa

Aizvadītās nedēļas nogalē sākās jaunais Baltijas un Latvijas sieviešu čempionāts hokejā un A grupā “Rīga”/Latvijas U-18 izlase ar 4:2 (3:0, 0:1, 1:1) pārspēja daudzkārtējās Latvijas čempiones “Laima” vienību.

Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Karīna Šilajāne, Katrīna Paula Ozola, Šarlote Štāle un Evelīna Kolīte, bet “Laimas” rindās abus vārtus guva Ivita Krūmiņa.

Baltijas un Latvijas čempionātā kopumā startē 15 sieviešu hokeja komandas, kas sadalītas A un B grupās. A grupā par Baltijas un Latvijas čempionu titulu cīnās septiņās komandas – Igaunijas sieviešu hokeja izlase, Lietuvas sieviešu hokeja izlase, sieviešu hokeja komandas “Laima”, “L&L Hope” un “Tukums”, un apvienotās komandas – hokeja skola “Kurbads”/Lauvas un hokeja skola “Rīga”/Latvijas U-18 sieviešu hokeja izlase.

Pirmajā A grupas mačā sestdien Baltijas čempiones – Lietuvas sieviešu izlase ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos uzveica “L&L Hope” vienību. Tikmēr svētdien Lietuvas komanda ar 7:2 pārliecinoši pārspēja “Kurbads”/Lauvas. Savukārt Igaunijas valstsvienība divas reizes sestdien (2:0 un 4:3) apspēlēja “Tukums” hokejistes, bet svētdien ar 0:2 piekāpās “L&L Hope”. Nākamās A apakšgrupas turnīra spēles notiks jau šajā nedēļas nogalē – 23.septembrī.

Tikmēr B grupā komandas pirmās spēles aizvadīs 24.septembrī. B grupā piedalīsies astoņas komandas: Lietuvas U-18 sieviešu hokeja izlase, kā arī komandas “Laima”, “L&L Gold”, “Klaipeda Girls”, “Ozolnieki”, hokeja skolu “Kurbads”/”Lauvas”, “Talsi” un “Ventspils” vienības.

Baltijas čempionāts hokejā sievietēm tiek īstenots sadarbībā ar Lietuvas Hokeja federāciju un Igaunijas Hokeja federāciju Startpautiskās Hokeja federācijas (IIHF) koordinētās sieviešu hokeja attīstības programmas ietvaros.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām