“Rīga” pārliecinoši piekāpjas “SKA-Varyagi” un piedzīvo ceturto neveiksmi pēc kārtas

27/02/2021 14:29
Kaspars Ziemiņš

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība “Rīga” sestdien Krievijā piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 1:4 (0:3, 0:0, 1:1) piekāpjoties Sanktpēterburgas “SKA-Varyagi” komandai, ar kuru dienu vēlāk plānota atkārtota tikšanās. Oriģināli spēle bija plānota Latvijā, taču iepriekš Covid-19 dēļ tā tika pārcelta uz vēlāku laiku.

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā trešā perioda ceturtajā minūtē guva Kaspars Ziemiņš.

Slimības dēļ izbraukumā kopā ar komandu nedevās aizsargs Emīls Ginters, savukārt savainojuma dēļ klubam nevar palīdzēt aizsargi Harijs Šmits, Ņikita Mateiko un uzbrucēji Ričards Benislavskis un Patriks Zabusovs.

2. un 3.martā rīdzinieki viesos tiksies ar Jaroslavļas “Loko”, bet sezonas noslēdzošie mači 6. un 7.martā paredzēti pret Čerepovecas “Almaz”.

“Rīga” ar 44 punktiem 59 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 13.vietu, bet pozīciju augstāk ar 50 punktiem 60 mačos ir Sanktpēterburgas komanda. “Rīga” iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas “Loko”.