Rīgas “Dinamo” uzvar “Atlant” un iekļūst play-off zonā

28/01/2015 22:00

Pie vērtīgiem trim punktiem tikuši Rīgas “Dinamo”, kas Rīgā uzvarēja Mitišču “Atlant” (3:1). Dinamo cīnās ar Atlant par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā. Pa vārtiem “Dinamo” labā guva Miks Indrašis, Čejs Genovejs un Gints Meija.

Spēli agresīvāk un aktīvāk sāka viesi, kas vairāk arbojās ar ripu un jau spēles sestajā minūtē guva vārtus, no vārtu priekšas trāpot augšējā stūrī, savus astotos vārtus šosezon guva Mitišču “Atlant” rezultatīvākais spēlētājs Sergejs Šmeļovs (1:0).

Pēc nesekmīgās pirmās trešdaļas, Dinamo otrā perioda otrajā minūtē panāca izlīdzinājumu. Savus 12. vārtus sezonā guva Miks Indrašis, kurš pēc Laura Dārziņa piespēles no vārtu priekšas pārspēja vārtsargu (1:1). 34. minūtē par uzbrukumu galvas rajonā līdz mača beigām tika noraidīts Māris Bičevskis, kurš arī izkāvās ar Albertu Jaruļinu. Dinamo veiksmīgi izturēja piecu minūšu mazākumu.

Izšķirošie vārti tika gūti spēles 51. minūtē, kad Čejs Genovejs ar tālu metienu no distances pārspēja viesu vārtsargu (2:1). Spēles izskaņā “Atlant” noņēma vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet punktu mačam priekšpēdējā sekundē pielika Gints Meija, kurš raidīja ripu tukšos vārtos (3:1).

Abas komandas šosezon savā starpā jau bija trīsreiz tikušās. Pirmajā mačā Rīgas “Dinamo” savā laukumā uzvarēja ar 4:2, pēc tam Mitišču “Atlant” mājās izdevās revanšēties (4:1), savukārt otrajā izbraukuma spēlē “Dinamo” izdevās uzvarēt ar 3:2.

Līdz ar šo uzvaru, Dinamo iekļuvis play-off zonā un atrodas septītajā pozīcijā. Rīgas “Dinamo” ir vienāds punktu skats ar Sočiem un Vitjaz, bet Dinamo atrodas augstāk, jo ir guvuši vairāk uzvaru spēles pamatlaikā.