Rīgas Dinamo uzvar Mitišču Atlant (+VIDEO)

29/12/2014 21:16

Šovakar Rīgas dinamo izbraukumā tikās ar Mitišķu komandu Atlant un saspringtā spēles galotnē nosargāja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Spēles sākums Rīdziniekiem izvērtās veiksmīgāks kā ierasts. Laukumā dominēja līdzīgs hokejs un labas iespējas pirmās trešdaļas laikā bija abām komandām. Pirmās trešdaļas izskaņā vārtus Rīgas Dinamo labā guva Māris Bičevskis (G.Skvorcovs 1:0, 20.min.

Otrais perioda sākums veiksmīgāks sanāca Atlant komandai, taču Dinamo prasmīgi aizsargājās. Arī nonākot mazākumā, Atlant nerealizēja vairākas lieliskas epizodes. Lielisks vārtos bija Rīdzinieku vārtsargs Sedlāčeks. Dinamo, izturot mazākumu, metās pretuzbrukumos un ar savu aktivitāti nopelnīja vairākumu, ko realizēja Miks Indrašis (K.Vilsons 2:0, 26.min). Bija pagājusi apmēram minūte, kad Rīgas Dinamo guva trešos vārtus. To izdarīja Krišjānis Rēdlihs (G.Skvorcovs, 3:0, 28.min.). Otrās trešdaļas laikā rezultāts vairāk nemainījās un tas ļāva cerēt uz veiksmīgu spēles iznākumu.

Trešās trešdaļas 7.minūtē M.Gilmors panāca rezultātu 3:1 un deva cerību Atlant kaut uz neizšķirtu. Pēc trijām minūtēm A.Taratuhins vairākumā panāca jau 3:2 un Rīgas Dinamo hokejisti manāmi sāka nervozēt.

Par laimi Dinamo spēja nosargāt pārsvaru, neskatoties uz noraidījumu pēdējā spēles minūtē.

Dinamo šī bija 14. uzvara sezonā un tas liek cerēt, ka veiksmīgas sezonas turpinājuma gadījumā tiks sasniegta tik ļoti kārotā play-off zona. Dinamo ar 50 punktiem 43 spēlēs ieņem priekšpēdējo 13.vietu. Tik ļoti kārotā vieta play-off zonā atrodas 7 punktu attālumā.

Mitišču “Atlant” – Rīgas “Dinamo” 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)

Vārti: 19:21 Bičevskis (Skvorcovs) 0:1, 26:07 Indrašis (Vilsons, vair.) 0:2, 27:18 K. Rēdlihs (Skvorcovs) 0:3, 46:24 Gilrojs (Korobovs, Šmeļovs) 1:3, 49:11 Taratuhins (Babčuks, vair.) 2:3
Soda minūtes: 2:8
Metieni: 27:18
Vārtsargi: Ate Engrēns – Jakubs Sedlāčeks