“Rockets” uzsāk meklēt maiņas variantus un vienojas ar Volu par basketbolista nelaišanu laukumā

14/09/2021 21:19

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Hjūstonas “Rockets” vienojusies ar vienības spīdekli Džonu Volu, ka tiks meklēti varianti, lai viņu aizmainītu, taču, ja līdz sezonas pirmajai spēlei tas nenotiks, Vols laukumā laists netiks, informē “The Athletic” reportieris Šams Šaranija.

“Rockets” vadība tikšanās laikā paskaidroja, kādā virzienā klubs vēlas doties un ka Hūstonas vienība vēlas pasargāt spēlētāja veselību pirms viņš atrod jaunu klubu. Basketbolistam iebuldumu nebija, un viņš tam piekrita. Neskatoties uz to, ka 31 gadu vecais saspēles vadītājs pēdējo spēli “Rockets” rindās jau aizvadījis, viņš tik un tā piedalīsies Hjūstonas vienības treniņnometnē.

Šaranija noskaidrojis, ka “Rockets” neplāno izpirkt Vola līgumu, tādēļ tikšot izskatīti tikai maiņas varianti. Viņam gan ir aktīvs iespaidīgs “supermax” līgums, kura ietvaros viņš nākamsezon saņems 44,3 miljonus dolāru, bet aiznākamajā sezonā – 47,4 miljonus. Sagaidāms, ka šādu līgumu aizmainīt būs problemātiski, taču abas puses ir optimistiski noskaņotas, ka to izdosies paveikt.

Vols pagājušajā sezonā 40 mačos vidēji guva 20,7 punktus, kā arī pievienoja 8,7 rezultatīvas piespēles. “Rockets” tikmēr plāno sastāvu būvēt ap Kristianu Vudu, Kevinu Porteru un šogad ar otro numuru draftēto Džeilenu Grīnu, kā arī tādiem talantiem kā Džeišonu Teitu, Džošu Kristoferu, Kenjonu Martinu un Usmanu Garubu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…