Rolands Freimanis kritiski par naturalizāciju un Šnepa sākotnējiem izteikumiem par čarterreisu

Rolands Freimanis, sportazinas.com
Rolands Freimanis | Foto: Ifaistos Limnou B.C.

Jau vēstīts, ka pirmdien ar 80:74 uzveica Melnkalnes izlasi, tomēr ar to nepietika, lai sasniegtu FIBA Pasaules kausa finālturnīru.

Uz noslēdzošajām kvalifikācijas cikla spēlēm tika uzaicināts arī pieredzējušais uzbrucējs (30), kurš šo sezonu aizvada Grieķijas klubā “Lemnos”.

Pirmdienas (25.02.) “Best4Sport TV” raidījumā “Kosmodroms TV” Freimanis atklāja, ka attiecīgajās spēlēs nepiedalījās, jo pēdējā treniņā iedzīvojās savainojumā: “Tas notika dienu pirms spēles vakara treniņā, pat pēdējā uzdevumā. Saskatījos no Mareka Meijera, kā viņš raujās uz groza apakšu, arī es rāvos iekšā, ko parasti nedaru, un sajutu sāpes. Sākumā likās, ka tas ir parasts krampis, bet izrādās, ka sarāvu ikra muskuli. Divas līdz trīs nedēļas nevarēšu spēlēt. Bet kā īsts patriots ziedoju savu ķermeni izlasei. Daudziem var šķist, kāpēc kādreiz kāds spēlētājs neatbrauc uz izlasi, bet, lūdzu, es atbraucu un tagad klubā, protams, ka neviens nav apmierināts.”

Ilggadējais izlases spēlētājs arī atklāja, kāda bija viņa reakcija, izdzirdot, ka uz izšķirošo spēli Melnkalnē, LBS vadība sākotnēji plānoja doties ar tiešo līgumreisu ar nosacījumu, ka tas tiks darīts tikai, ja uz spēli varēs ierasties Eirolīgas spēlētāji.

“Sajūtas bija ļoti sliktas. Protams, ka sliktas. Kāds sakars tā teikt? Lai man piedod visi, bet ja ko tādu runā, tad lai runā savā starpā, nevis publiski. Labi, varbūt tur tika kaut kas pārfrāzēts, tiešām nezinu, bet ir jāseko līdzi, tam ko tu saki,” sacīja Freimanis.

“No malas, kad to redzēju, man tas likās ļoti stulbi. Protams, ka arī spēlētājam liekās tā – tāpēc, ka neesmu Eirolīgā, tas, kurš ir, ir labāks par mani kā cilvēks? Tā taču nav! Tāpēc man ir ar kājām jāiet uz spēli, bet tie lido ar lidmašīnu? Es neesmu tāds pats cilvēks? Vai tur pelna miljonu vai divus tūkstošus, cilvēki ir vienādi,” turpināja uzbrucējs.

Tāpat Freimanis pauda savu nostāju par spēlētāju naturalizāciju. Kā zināms, šobrīd publiskajā telpā tiek apsvērta iespēja naturalizēt “TTT Rīga” amerikāņu saspēles vadītāju Šeju Pediju, kura Rīgā aizvada jau otro sezonu.

“Es neatbalstu. Neredzu tam iemeslu. Cik saproti, viņai jau ir 30 gadi. Nav kāda jaunā spēlētāja. Atdot viņai vietu izlasē uz vienu turnīru Rīgā (šovasar “Arēnā Rīga” norisināsies EČ sievietēm pirmais posms un divas izslēgšanas spēļu cīņas – red.)… Vai tad ar viņu ierindā mēs cīnīsimies par zeltu? Nedomāju gan,” sacīja Rolands, piebilstot: “Saprotu, ka viņa ir laba spēlētāja, lieliski spēlē Eirolīgā, bet vai tāpēc jādod pase? Viņa taču neko kardināli neizmainīs Latvijas sieviešu basketbolā. Nospēlēs vienu vasaru un aizbrauks prom. Tikmēr kāda jaunā spēlētāja, kura jau gatavojas vasarai, netiks sastāvā un viņai, iespējams, karjera aizies ne tā, kā vajadzētu…”

Intervijā kopumā Freimanis stāsta par Grieķijas līgas līmeni, tiesāšanu un savu klubu, pieskarās nacionālās izlases tematikai un citām aktualitātēm.

Kosmodroms TV EP14

Kosmodroms TV EP14

Gepostet von Best4Sport.TV am Montag, 25. Februar 2019

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par