Rubīns un “Marlies” izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

11/01/2022 07:16
Kristiāns Rubīns

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) Kristiāns Rubīns un Toronto “Marlies” ar rezultātu 5:4 apspēlēja Springfīldas “Thunderbirds”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Rubīns šajā panākumā iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1, kā arī izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Kopumā sezonā latvietis 22 spēlēs AHL turnīrā atzīmējies ar četriem (1+3) rezultativitātes punktiem, sešām soda minūtēm un lietderības koeficientu -1.

Interesanti, ka “Marlies” visus piecus vārtus iemeta jau pirmajā periodā, kas pēc pirmajām mača 20 minūtēm ļāva gūt pārsvaru ar 5:1. Divi precīzi metieni padevās Toronto kluba somu hokejistam Anti Suomela, bet četras rezultatīvas piespēles izpildīja aizsargs Filips Krals. “Marlies” ar 30 punktiem 26 dueļos ierindojas trešajā vietā Ziemeļu divīzijā.