RUSADA par “Avangard” dopinga sāgu: Jāgaida oficiāls lēmums

28/04/2019 13:15
Nokopēts
Bobs Hārtlijs, www.sportazinas.com

Jau vēstījām par Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija iespējamiem pārkāpumiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēlēs, kur trenerim un komandas ārstam tiek pārmesta iejaukšanās anti-dopinga procedūru veikšanā

Kā vēsta vairāki Krievijas mediji, komandas hokejistam Denisam Zernovam, visticamāk, atklātas pozitīvas dopinga analīzes, bet Omskas klubs kavējis anti-dopinga inspektoru darbu.

“Šobrīd nevaru saprast, kurš viņam atņēma dopinga provi,” sarunā ar Krievijas “Eurosport” sacīja Krievijas antidopinga aģentūras (RUSADA) direktora vietniece Margarita Pahnockaja. “Vai tie bijām mēs vai nebijām. Kamēr oficiāls lēmums nav publicēts, bet to publicēs RUSADA vai Starptautiskā hokeja federācija, tikmēr mēs nevaram neko komentēt. To var darīt tikai sportists, ja viņš to uzskata par vajadzīgu.”

“Arī klubam ir tiesības izteikties. Šobrīd, pirms lēmuma, mums nav tiesību komentēt. Ne Krievijas, ne starptautiskā puse nedrīkst to darīt. Nevaram neko apstiprināt vai noliegt. Ir uzstādīti noteikumi un mums tie jāpilda,” piebilda Pahnockaja.

Kā zināms, Hārtlijam, Zernovam un kluba ārstām draud četru gadu diskvalifikācija.

Komentāri - 1

  • Agnese
    28/04/2019 23:03

    Kādam izdevīgi!
    Informācija par Hārtliju vispār bija tikai pēc 2. pārbaudes spēles ar Krievijas izlasi!
    SKAUDĪBA UN BAILES!

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6
4.1
1.53
1.61
4.2
5
1.53
4.2
6.25
1.95
3.6
3.75
1.8
4.33
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām