Sanktpēterburgas SKA

Sanktpēterburgas SKA ir viena no profesionālajām hokeja komandām, kas bāzēta Sanktpēterburgā, Krievijā. Šī komanda ir spējusi uzrādīt pietiekami labus rezultātus un veiksmīgi aizvada dažādas spēles Kontinentālajā hokeja līgā.

SKA Sanktpēterburga joprojām spēj atrasties augstās pozīcijās. Kā viens no pierādījumiem ir 2015. gadā izcīnītais Gagarina kauss. Pašas komandas vēstures aizsākumi ir meklējami 1946. gadā, kad tā piedalījās jau pašā pirmajā PSRS čempionāta sezonā. Jāatzīst gan, ka šī pirmā sezona komandai nepavisam nebija veiksmīga, jo tā ierindojās pēdējā vietā. Līdz ar to augstākās divīzijas čempionātā tā atgriezās tikai 1950.-51. gada sezonā. PSRS laikā komanda tomēr spēja divas reizes iegūt līgas bronzas medaļas un divreiz sasniegt PSRS kausa finālu.

Kontinentālās hokeja līgas izveide iezīmēja arī šīs komandas likteni, jo tā kļuva par vienu no spēcīgākajām līgas vienībām. Treneri komandai mainās, bet pagaidām tā joprojām sēj uzrādīt ļoti labu sniegumu un visdrīzākais tas tā būs joprojām būs bez liekām problēmām, tomēr vienlaikus arī jāmin, ka hokejā pastāv liela konkurence. Līdz ar to skatītājiem ir interesanti, bet komandām ir ko pacensties, lai uzrādītu pēc iespējas labākus rezultātus, jo par čempioniem kļūst tikai paši labākie. SKA Sanktpēterburga to ir spējusi izdarīt, taču tas nenozīmē, ka tagad ir atslodze. Arī ziņās joprojām var atrast daudz informāciju par katru no komandas dalībniekiem.

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…