Septiņkārtējais NBA čempions slavē Porziņģi: Viņš var izdarīt to pašu, ko Dirks, turklāt ir labāks aizsardzībā

17/01/2021 13:12

Viens no visu laiku titulētākajiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem Roberts Horijs atzinīgi izteicies par latviešu uzbrucēju Kristapu Porziņģi, kurš nupat kā pēc traumas izārstēšanas debitējis šajā sezonā.

Porziņģis šosezon laukumā gājis divos mačos, vidēji sakrājot 15,5 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un divus blokus. Viņš gan caurmērā spēlējis tikai 25 minūtes, kas, salīdzinot ar citām sezonām, ir viņa karjeras zemākais rādītājs. Pagaidām latvietis vēl “ieskrienas” un sagaidāms, ka viņa vidējā statistika laika gaitā augs.

“Dalasai ir jābūt super uzmanīgai ar spēlētāju, kura savainojumu vēsture kļūst arvien garāka,” par Porziņģi raidījumā “The Jump” izteicās kādreizējais spēlētājs Ričards Džefersons, kurš kopā ar Horiju runāja par aktuālajām NBA tēmām. “Cilvēki ir aizmirsuši… Ja Porziņģis ir 100% vesels, viņš ir ne tikai izcils uzbrukumā, bet arī ļoti labs aizsardzībā. Viņš un Luka Dončičs ir lielisks duets.”

“Viņš ir ļoti prasmīgs garais spēlētājs,” par Porziņģi teica septiņkārtējais NBA čempions Horijs, kurš ir dalīti septītais tituliem bagātākais spēlētājs līgas vēsturē. “Viņš ir kā Dirks Novickis, ne tik veiksmīgs, bet prasmju ziņā var izdarīt visu to pašu, kā arī ir labāks spēlētājs aizsardzībā. Kristapam ir jāspēj būt veselam, jo, ja viņš tāds nav, “Mavericks” būs turpat, kur pagājušajā sezonā.”

Par latvieti citā nesenajā “The Jump” raidījumā izteicās arī viņa kādreizējais treneris Deivids Fizdeils, kurš ir pārliecināts, ka Porziņģi ierindā “Mavericks” ir viena no Rietumu favorītēm. “Absolūti un par to nemaz nav jautājumu. Pirmkārt, palūkojieties, cik jaudīgs ir Luka un cik prasmīga ir pārējā komanda. Ja Kristaps ir pieejams komandai… Jūs jau redzējāt “Clippers” sērijā, kas notika ar komandu, kad viņš savainojās. Ja Porziņģis būtu pieejams visas sērijas garumā, manuprāt, viņiem būtu labas izredzes uzveikt Losandželosu. “Mavericks” ar viņu un Dončiču viennozīmīgi ir Rietumu augšējā plauktā.”

Fizdeilam gan līdz galam nepiekrita ESPN analītiķis Braiens Vaindhorsts. “Vai viņi ir augsta līmeņa komanda ar Porziņģi? Jā. Vai viņi ir titula pretendenti? Domāju, ka līdz tādam statusam “Mavericks” pietrūkst vēl viena spoža spēlētāja. Manuprāt, viņi to apzinās, ņemot vērā, ka tika atbrīvota vieta algu resursos. Manuprāt, Dalasai pat nevajag obligāti piesaistīt trešo “All-Star” līmeņa spēlētāju, bet pietiktu ar vienu augstas klases basketbolistu.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…