Sieviešu futbola izlase tuvojas izkrišanai no FIFA ranga TOP100

Latvijas sieviešu futbola izlase, sportazinas.com
Latvijas sieviešu futbola izlase | Foto: LFF

piektdien atjaunotajā Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) rangā atkāpusies par divām pozīcijām, ieņemot 93.vietu.

Iepriekšējā atjaunotajā rangā 13.decembrī Latvijai izdevās pakāpties par vietu, ieņemot 91.pozīciju, taču piektdien nācās atkāpties par divām vietām. Latvijas izlasei ir 1223 punkti, kas ir par sešiem mazāk nekā iepriekš.

Latvija ir augstākajā vietā starp Baltijas valstu izlasēm, jo par divām vietām apsteidz Igauniju, kas atkāpusies par vienu vietu un ieņem 95.vietu ar 1210 punktiem. Dienvidu kaimiņienes lietuvietes tāpat kā latvietes noslīdējušas divas pozīcijas zemāk un šobrīd ar 1169 punktiem atrodas 107.vietā.

Latvijas sieviešu futbola izlase kopš 13.decembra nav spēlējusi.

Nākamā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēle paredzēta 10.aprīlī viesos pret Slovākijas izlasi, taču koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ pārcelta uz vēlāku laiku.

No Latvijas izlases pretiniecēm 2021.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā FIFA rangā visaugstāk ir Zviedrija (5.), tālāk seko Islande (19.), Ungārija (43.) un Slovākija (47.).

Kopš 2004.gada Latvijas izlase FIFA rangā ne reizi nav spējusi pakāpties augstāk par 61.vietu.

Tikmēr labāko desmitniekā kāpt augšup turpina Brazīlijas izlase, kas vēl par vietu pakāpusies un ieņem astoto pozīciju un apsteidzot Kanādas valstsvienību. Savukārt labāko desmitniekā iekļuvusi Ziemeļkorejas izlase, cīņā par labākās Āzijas vienības titulu apsteidzot Japānu.

Pirmajā vietā joprojām ir ASV, kurai seko Vācija. Uz trešo vietu, apsteidzot Nīderlandi, pakāpusies Francija. Piektā ir Zviedrija, sestā – Anglija, septītā – Austrālija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par