Skeletoniste Zunte izcīna otro vietu Siguldā notiekošajās Eiropas kausa sacensībās

19/12/2020 13:11

Eiropas kausa sacensību trešajā posmā Siguldā Latvijas skeletoniste Dārta Zunte sestdien izcīnīja otro vietu, informē sacensību rīkotāji.

Zunte abos braucienos ierindojās otrajā vietā, divu braucienu summā piekāpjoties vien vācietei Štefānijai Focai, kura abus braucienus veica minūtē un 47,11 sekundēs, Latvijas sportisti apsteidzot par 0,68 sekundēm. Otrajā braucienā Zunte Vācijas sportistei piekāpās vien par 0,13 sekundēm.

Loreta Lodziņa pirmajā braucienā ieņēma 15.vietu, otrajā ar kritienu spēja pabeigt trasi, ierindojoties 16.vietā.

Startēja 17 sportistes, ukrainietei Katerīnai Kucai nefinišējot pirmajā braucienā.

Triju posmu kopvērtējumā, pirmās trīs vietas ieņemot Vācijas skeletonistēm, pirmā ar 195 punktiem ir Foca. Zunte ar dalību vienā posmā un 65 punktiem ir 11.vietā, Lodziņa ar 20 punktiem – 28.vietā 29 sportistu konkurencē.

Vīriešu konkurencē Latviju sestdien pārstāvēs Krists Netlaus, Elvis Veinbergs un Valts Smilga.

Bobslejā būs septiņu valstu ekipāžas, kas sacentīsies gan sestdien, gan svētdien. Latvijas komanda startēs ar diviem divniekiem, ko vadīs piloti Dāvis Kaufmanis un Emīls Cipulis.

Sacensības notiek īpašā “burbulī” bez skatītāju klātbūtnes un ar obligātiem Covid-19 testiem visiem klātesošajiem.

Skeletonā Eiropas kauss ir pēc līmeņa trešās sacensības aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa. Savukārt bobslejā Eiropas kauss ir otrais līmenis aiz Pasaules kausa.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…