Skudra: Bija piedāvājumi no KHL un vienas izlases, bet pašlaik jūtos komfortabli Kazahstānā

11/12/2022 16:46
Nokopēts
Pēteris Skudra

Latvijas treneris Pēteris Skudra jau otro sezonu strādā Kazahstānas grandā “Saryarka”, ar kuru viņš pagājušajā sezonā kļuva par valsts čempionu. Sarunā ar “sportazinas.com” speciālists atklāj, ka viņam bijuši piedāvājumi gan no Kontinentālās hokeja līgas (KHL), gan arī no kādas izlases, taču pats treneris nolēmis palikt Karagandā un pašlaik neko mainīt neplāno.

“Vasarā jau biju vienojies ar “Saryarka” par līguma pagarināšanu. Tad nāca piedāvājums no KHL ar labiem nosacījumiem. Mājās apsēdos ar ģimeni, sieva paskatījās un teica, tu devi vārdu, kādi vēl nosacījumi? Piedāvājumi ir vienmēr, kāds sauc savā treneru kolektīvā. Bet pašlaik esmu tādā dzīves brīdī, kad man ir līdzsvars starp darbu un ģimeni, kas ir tiešām svarīgi. Grūti pateikt, kas būs nākamsezon vai pēc diviem gadiem, bet tagad gūstu baudu no darba šeit, no spēles, no sadzīves lietām, kur mūsu ģimeni viss apmierina. ”

“Man patīk darbs ar klubu. Nesen bija piedāvājums no vienas izlases, papildināt tās treneru kolektīvu uz pasaules čempionātu. Es atteicos, jo darbs klubā atņem daudz laika, it īpaši, ja “play-off” aizcīnies tālu. Saprotu, ka, lai kādam palīdzētu, vajadzīgs laiks, un tev jābūt noderīgam. Man tas vienmēr bijis svarīgi – ja piekritu palīdzēt, tad tajā procesā jābūt iekšā par visiem 200%. Ja nevari to garantēt, tad nevajag līst iekšā,” teica treneris, tiesa, nokonkretizējot, kura izlase izteica viņam piedāvājumu.

Pilnu interviju ar Skudru lasi portālā “sportazinas.com” tuvākajās dienās

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.91
-
1.91
3.11
4.22
2.16
1.17
8
15.5
1.14
8.75
19
5.02
4.75
1.64
1.23
6.75
11.5
5
3.9
1.61
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām