Smukuļa pārstāvētā “Katjuša” ieņem 14.pozīciju “Criterium du Dauphine” velosacensību komandu braucienā

09/06/2015 17:10

Albērvilla (Francija), 9.jūn., LETA. Latvijas riteņbraucēja Gata Smukuļa pārstāvētā Krievijas vienība “Katjuša” otrdien ieņēma 14.vietu “Criterium du Dauphine” velosacensību komandu braucienā.

Sacensību 24,5 kilometrus garo distanci visātrāk veica BMC vienība no ASV, kura finišu sasniedza pēc 29 minūtēm un 58 sekundēm. Četras sekundes aiz uzvarētājiem finišēja Kazahstānas komanda “Astana”, bet vēl sekundi lēnāka bija spāņu vienība “Movistar”.

Tikmēr “Katjuša” finišēja minūti un piecas sekundes aiz BMC, ieņemot 14.vietu 21 komandas konkurencē.

Sacensību līderpozīcijā pēc diviem posmiem un komandu brauciena ir izvirzījies BMC austrāliešu braucējs Roāns Deniss, bet Smukulis atkāpies par divdesmit pozīcijām un ieņem 153.vietu, no līdera atpaliekot desmit minūtes un 46 sekundes.

Velobrauciens, kas tiek uzskatīts par sagatavošanos prestižajām “Tour de France” sacensībām, norisinās UCI Pasaules tūres laikā. Tas astoņu posmu garumā ilgs līdz svētdienai.

Šogad UCI Pasaules tūres ieskaitē kopumā paredzētas 28 sacensības, ieskaitot leģendārās sprinta klasikas un slavenākos daudzdienu velobraucienus.

Kā zināms, Smukulis aprīlī piedzīvoja kritienu vēsturiskajā velobraucienā Parīze-Rubē, salaužot rokas spieķa kaulu, tāpēc trīs nedēļas nācās nostaigāt ar ģipsi.

Kā zināms, Smukulis “Tour de France” sacensībās piedalījies iepriekšējos divus gadus, bet pirms tam Latvija tajās nebija pārstāvēta kopš 2003.gada.
Foto: Katjushateam.com

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…