Šrēderam apnicis būt rezervistam: Domāju, ka Lebronam un AD es varētu palīdzēt kā pamatsastāva spēlētājs

Deniss Šrēders
Deniss Šrēders | Foto: Mike Ehrmann/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () čempionvienības Losandželosas “Lakers” jaunpienācējs izteicies, ka viņš beidzot vēlētos spēles sākt pamatsastāvā.

“Jau divus aizvadītos gadus esmu pietiekami daudz iesaistījies spēlēs uz maiņu,” mediji ESPN un “LA Times” citē Šrēderu. “Manuprāt, spēlējot kopā ar AD [Entoniju Deivisu] un Lebronu [Džeimsu], es varu palīdzēt kā pamatsastāva saspēles vadītājs.”

27 gadus vecais vācietis aizvadīto divu sezonu laikā Oklahomasitijas “Thunder” rindās pamatsastāvā gājis tikai 16 regulārā čempionāta mačos no 144. Pagājušajā sezonā viņš un Montrezls Herels cīnījās par līgas labākā rezervista godu, bet Šrēders balsojumā palika otrajā pozīcijā.

Zīmīgi, ka abus spēlētājus starpsezonā ieguva tieši “Lakers”, kas tādējādi ievērojami pastiprinājusies.

Šrēdera loma “Lakers” komandā pagaidām nav skaidra. Viens no variantiem ir, ka viņš būs pamatsastāva spēlētājs, kurš atvieglos darbu Lebronam. Kā zināms, Džeimss pēdējos gados pārtapis par saspēles vadītāju, tomēr Šrēdera esamība ļautu Lebronam ietaupīt enerģiju, mazāk spēlējot bez bumbas. “Manuprāt, tas ir iemesls, kādēļ viņi mani piesaistīja,” uzskata Šrēders.

Šrēderam pagājušā sezona bija otra rezultatīvākā viņa karjerā. Vācietis izcēlās ar vidēji 18,9 punktiem un 4,0 rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par