Starkovs veic tīrīšanu Liepājā: komandu pamet vairāki futbolisti

Aleksandrs Starkovs, sportazinas.com
Aleksandrs Starkovs | Foto: Ruslans Šuļga

“Optibet” futbola virslīgas kluba FK “Liepāja” rindas izlašu pārtraukuma laikā pametuši vairāku futbolisti, vēsta “Kurzemes Vārds”.

Aleksandra Starkova vadītajā komandā vairs nespēlēs tādi Latvijas futbolā labi pazīstami futbolisti kā pussargi un Daniils Ulimbaševs un uzbrucējs Vladislavs Kozlovs.

32 gadus vecais centra pussargs Igors Kozlovs un 27 gadus vecais uzbrūkošā plāna pussargs Ulimbaševs pirms sezonas pievienojās no RFS, kamēr 31 gadu vecais Kozlovs pārnāca no “Jelgavas”.

Tāpat vienībā nebūs redzami divi ārzemju spēlētāji. Prom dosies Argentīnas uzbrucējs Alekšs Lukass Delgado un Ganas centra aizsargs Ofosu Apija.

No aizgājušajiem spēlētajiem pie atzīstama spēles laika bija ticis tikai Igors Kozlovs, kurš laukumā bija devies astoņās kārtās. Apija un Ulimbaševs vietu sastāvā nespēja izcīnīt, kamēr argentīnietis Delgado atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem, bet Vladislavas Kozlovs sešās spēles vārtus nespēja gūt.

Ar Igoru Kozlovu un Delgado netika pagarinātas vienošanās, kuras iepriekš noslēgtas uz pusgadu, kamēr ar parējiem līgumi lauzti pēc abpusējas vienošanās.

Pēc aizvadītām 14 spēļu kārtām liepājnieki turnīra kopvērtējuma tabulā ieņem 7.vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par