Šteinbors un Tarasovs piedzīvo zaudējumus cīņā par palikšanu Polijas augstākajā līgā

22/04/2019 22:10

Latvijas futbola izlases aizsarga Igora Tarasova un vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētās komandas pirmdien ar zaudējumiem uzsāka cīņas par vietas saglabāšanu Polijas augstākajā līgā.

Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Slask” izbraukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās Kelces “Korona” futbolistiem. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, kuru laikā tika pie dzeltenās kartītes.

Tikmēr Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka” viesos ar 0:1 (0:0) piekāpās Zabžes “Gornik” komandai. Šteinbors kapitulēja otrā puslaika astotajā minūtē.

Polijas čempionāta otrā posma otrajā grupā Vroclavas “Slask” ar 31 punktu 31 spēlē sestajā vietā, bet Gdiņas “Arka” ar 29 punktiem atrodas septītajā pozīcijā starp astoņām otrā ešelona komandām.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās – čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.