Tiks iemūžināti Igudalas un Konlija krekli, Durants Bruklinā spēlēs ar citu numuru

Andrē Igudala, sportazinas.com
Andrē Igudala | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Goldensteitas “Warriorrs” un Memfisas “Grizzlies” iemūžinās kādreizējo klubu basketbolistu numurus.

“Warriors” līdzīpašnieks Džo Leikobs atklājis, ka neviens basketbolists turpmāk nevarēs spēlēt ar devīto numuru, kas bija Andrē Igudalam. 35 gadus vecais uzbrucējs Goldensteitā spēlēja sešas sezonas, trīs reizes triumfējot NBA un vienu reizi viņam tiekot atzītam par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Igudala šobrīd ir pārcēlies uz “Grizzlies” komandu.

Savukārt “Grizzlies” iemūžinās 31 gadu vecā saspēles vadītāja Maika Konlija 11. numuru. “Grizzlies” Konliju 2007. gadā draftēja ar ceturto numuru un līdz šim viņš spēlēja tikai šajā klubā, tomēr pēc 12 sezonām Memfisā Konlijs karjeru turpinās Jūtas “Jazz” vienībā.

Nozīmīgus panākumus ar “Grizzlies” vienību Konlijam gan neizdevās gūt, bet individuāli viņš trīs reizes saņēmis NBA “Sportsmanship” balvu, kā arī vienreiz ticis atzīts par gada komandas biedru.

Tikmēr Bruklinas “Nets” jaunpienācējs Kevins Durants savā jaunajā klubā nespēlēs ar 35. numuru, kā tas bija Goldensteitas “Warriors”, bet gan ar septīto. Jau ziņots, ka arī “Warriors” iemūžinājusi Duranta 35. numuru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par