“Timberwolves” vadībai pacietības mērs pilns – tiek atlaists galvenais treneris un jau atrasts aizvietotājs

22/02/2021 12:58

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Minesotas “Timberwolves” vadība atlaidusi galveno treneri Raienu Saundersu, bet viņa vietā stāsies Kriss Finčs. Šāds lēmums pieņemts pēc aizvadītās nakts zaudējuma pret Ņujorkas “Knicks” (99:103).

Finčs līdz šim strādāja Toronto “Raptors” organizācijā, kur bija asistents Nikam Nērsam – vienam no NBA labākajiem galvenajiem treneriem. Tagad viņš saņēmis paaugstinājumu amatā un drīzumā noslēgs ilgtermiņa kontraktu ar “Timberwolves”.

Saunderss strādāja “Timberwolves” kopš 2014. gada, 2019. gadā kļūstot par galveno treneri, jo iepriekš viņš bija asistents. Viņa vadībā Minesotas klubs rādījis galvenokārt vāju sniegumu. 2018./19. gada sezonā klubs ieņēma 11. vietu Rietumu konferencē, bet pagājušajā sezonā “Timberwolves” bija 14. pozīcijā.

Arī šosezon Minesotas sniegums ir katastrofāls – “Timberwolves” ar 24 zaudējumiem 31 spēlē ieņem pēdējo visā līgas kopvērtējumā, kas ir ļoti slikta indikācija Karla-Entonija Taunsa sakarā. Vienības lielākā zvaigzne visu karjeru atradies zaudējošā komandā un tas viņā var veicināt domas par maiņas pieprasīšanu. Ja tas notiks, Minesotai atkal būs jāsāk sastāva pārbūve.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…