Titānu cīņa pārcelta – Fjūrijs treniņā gūst traumu

02/02/2024 21:01
Nokopēts
Taisons Fjūrijs un Oleksandrs Usiks

Saūda Arābijas galvaspilsētā Rijādā pēc nedaudz vairāk kā divām nedēļām jeb 17. februārī bija paredzēta cīņa par absolūtā pasaules boksa čempiona titulu starp britu bokseri Taisonu Fjūriju (34-0-1, 24 KO) un ukraini Oleksandru Usiku (21-0-0, 14 KO). Duelis uz nenoteiktu laiku ir atlikts, jo savainojumā iedzīvojies Fjūrijs.

Britu pārstāvošā “Queensberry Promotions” paziņojusi, ka Fjūrijs sparinga treniņā Rijādā ticis pie brūces virs labās acs. Pēc notikušā incidenta bija nepieciešama medicīniskā palīdzība, tostarp Fjūrijam uzliktas šuves. Kā tiek vēstīts, tad rehabilitācija prasīs ilgāku laika periodu, kas nozīmē, ka cīņa 17. februārī nenotiks, taču mērķis ir pēc iespējas ātrāk izziņot jauno potenciālo cīņas datumu.

“Esmu patiešām vīlies, jo tik ilgi gatavojos šai cīņai, esot lieliskā fiziskā formā. Man ir žēl par visiem, kas iesaistīti šajā milzīgajā notikumā, un es cītīgi strādāšu pie cīņas pārcelšanas, kad acs būs sadzijusi. Varu tikai atvainoties visiem, kurus tas ietekmējis, tostarp manu un Usika komandu, pārējiem “undercard” bokseriem, sadarbības partneriem, līdzjutējiem, kā arī organizatoriem un draugiem Saūda Arābijā,” teica Fjūrijs.

Jāatgādina, ka sākotnējais duelis starp Fjūriju un Usiku bija paredzēts 23. decembrī, taču cīņa tika atlikta pēc Fjūrija nepārliecinošā snieguma pagājušajā mēnesī Saūda Arābijā uzvarā pār jauktās cīņas mākslas (MMA) pārstāvi Fransisu Nganū, kuram tā bija debija profesionālajā boksā. Fjūrijs uzvarēja pēc dalīta tiesnešu lēmuma.

Pēdējā cīņa par absolūtā pasaules čempiona titulu smagajā svarā notika 1999.gadā, kad brits Lenokss Luiss pārspēja amerikāni Evanderu Holifīldu, iegūstot titulus trīs galvenajās boksa versijās – WBC, WBA un IBF jostas.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām