Traģēdija Brazīlijā – nogāzusies lidmašīna ar vietējās komandas futbolistiem

24/01/2021 18:33

Šodien Brazīlijas štatā Tokantis avāriju piedzīvojusi futbola čempionāta ceturtās divīzijas komandas “Palmas” vieglā lidmašīna, uz kuras klāja atradās četri futbolisti, kluba prezidents un spēkrata pilots. Katastrofā izdzīvojušo nav.

“Lidmašīna, kurā atradās kluba prezidents Lūkass Meira kopā ar pilotu Vāgneru un sportistiem Lukasu Praksedešu, Giljerme Noe, Ranule un Markusu Molinari, pacēlās un avarēja lidlauka skrejceļa galā. Mēs ar nožēlu informējam jūs, ka izdzīvojušo negadījumā nav,” teikts kluba paziņojumā.

Avārija notika svētdienas rītā, kad komandas futbolisti devās uz maču pret “Vila Nova” komandu. Kritiena rezultātā, lidmašīnai atsitoties pret zemi, tā tika praktiski pilnībā izpostīta.

Līdzjūtību “Palmas” komandai savos sociālajos tīklos paudušas jau vairākas Brazīlijas komandas. “Mūs dziļi apbēdina ziņas par spēlētāju un komandas prezidenta nāvi,” teikts cita Brazīlijas kluba “Chapecoense” paziņojumā. “Diemžēl mēs zinām, kādas ir šīs neatgriezeniskā zaudējuma milzīgās sāpes. Mēs vēlamies, lai neviens nekad tās neizjustu.”

Savulaik 2016.gada novembrī arī “Chapecoense” klubs bija saskārās ar traģēdiju, proti, aviokatastrofā bojā gāja gandrīz visa komanda. Lidmašīnas katastrofas rezultātā izdzīvoja tikai trīs spēlētāji, no kuriem vienam bija jāamputē kāja, bet tikai divi vēlāk spēja atgriezties laukumā.

“Palmas” komanda šosezon aizvadījusi 14 mačus Brazīlijas futbola čempionāta ceturtās divīzijas B6 grupā, taču pie uzvarām nav tikusi, ieņemot pēdējo astoto vietu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…