Tramps uz tradicionālo vizīti Baltajā namā neaicinās NBA čempionus

Lebrons Džeimss, Stefens Karijs, sportazinas.com
Foto: Cavs.com

Amerikas Savienoto Valstu prezidents sarunā ar medijiem piektdien atklājis, ka uz tradicionālo vizīti Baltajā namā šogad netiks aicināti Nacionālās basketbola asociācijas () čempioni – vai tie būtu Goldensteitas “Warriors” vai Klīvlendas “Cavaliers”.

“Neuzaicinu nedz vienu, nedz otru komandu, bet mums vēl ir daudzi citi klubi, kas šeit ieradīsies. Uzskatu, ka ja viņi nevēlas atrasties šeit, dižākajā vietā pasaulē, tad es arī viņus nevēlos šeit redzēt,” Kanādā notiekošās “G-7” sanāksmes laikā atzina esošais ASV prezidents Tramps.

Šonedēļ savu viedokli šajā sakarā jau pauda Lebrons Džeimss, atzīstot, ka pie esošā ASV prezidenta viesoties neplāno neviens no finālsērijas klubiem: “Neatkarīgi no tā, kas kļūs par čempionu, zinu, ka neviens nevēlas tikt uzaicināts uz Balto namu. Nedz Klīvlenda, nedz Goldensteita nepieņemtu šo uzaicinājumu.” Vēlāk Džeimsa apgalvojumam piekrita arī “Warriors” līderi Stefens Karijs un Kevins Durents.

Šis nav pirmais gadījums, kad Tramps uz simbolisko vizīte Baltajā namā neuzaicina kādu no Ziemeļamerikas profesionālo līgu čempionēm – šonedēļ arī tika atcelta Nacionālas futbola līgas (NFL) esošās “Super Bowl” čempiones Filadelfijas “Eagles” ciemošanās vēsturiskajā ASV prezidentu darbavietā.

Protestējot pret Trampa politiskajiem un ģeopolitiskajiem uzskatiem, NBA čempioni “Warriors” pie uz Balto namu nedevās arī pērn. Dažādu profesionālo līgu uzvarētāju viesošanās pie ASV prezidenta aizsākās jau tālajos 1960. gados, taču kopš Trampa ievēlēšanas prezidenta amatā reti kurš klubs pieņēmis Donalda aicinājumu viesoties Baltajā namā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par