Treimanis: Latvijā tikai ar futbola tiesāšanu nopelnīt naudu dzīvošanai ir nereāli

treimanis, sportazinas
foto: LFF

Latvijas vadošais futbola tiesnesis intervijā ar kādreizējo Latvijas izlases spēlētāju Juriju Žigajevu viņa “Youtube” blogā sacīja, ka tikai ar futbola tiesāšanu Latvijā nevar nopelnīt pietiekami daudz naudas dzīvošanai.

“Pagaidām nedomāju, ka tikai ar futbola tiesāšanu varu nopelnīt pietiekami daudz naudas dzīvošanai,” sacīja Treimanis, kura pamatdarbs ir Latvijas Futbola federācijā (LFF), kur viņš strādā par juristu.

“Latvijā vispār tas ir nereāli. Piemēram, Anglijā, Spānijā, Polijā, Ungārijā un citās Eiropas valstīs tiesnešiem tas ir pamatdarbs, kur viņi saņem konkrētu atalgojumu un bonusus par spēlēm. Latvijā es nopelnu tik daudz, lai nopirktu uztura bagātinātājus, samaksātu masierim un fizioterapeitam, kā arī iegādātos kaut kādu ekipējumu,” pauda Treimanis.

Treimanis ir vienīgais latviešu galvenais tiesnesis, kurš apkalpojis UEFA Čempionu līgas grupu turnīra mačus. Tāpat Treimanis un viņa palīgi ir tiesājuši UEFA Eiropas līgas apakšgrupu un izslēgšanas sacensību mačus, kā arī Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēles.

Treimanis ikdienā tiesā mačus Latvijas futbola virslīgā, kā arī nereti darbojas arī UEFA rīkotajos turnīros – Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla mačos, kā arī Nāciju līgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par