UEFA noliedz ČL atsākšanos augustā

UEFA, sportazinas.com
UEFA | Foto: UEFA

Eiropas Futbola asociāciju savienība () svētdien noraidīja viedokli, ka ir noteikti termiņi Čempionu līgas atsākšanai, pēc tam, kad Lionas “Olympique” prezidents Žans Mišels Olā paziņoja, ka viņi klubs tiksies ar Turīnas “Juventus” 7.augustā.

Koronavīrusa dēļ Eiropas futbola sacensības ir apturētas, un UEFA ir devusi priekšroku nacionālajām līgām vietējo čempionātu pabeigšanai vispirms. Vācijā bundeslīgā spēles atsāksies nākamās nedēļas nogalē, un tiek cerēts deviņas atlikušās kārtas pabeigt līdz 30.jūnijam. Citur līgas tik tuvu maču atsākšanai nav.

“Nekas vēl nav izlemts, it nekas,” jautāts par Čempionu līgas spēļu datumiem, svētdien sacīja UEFA pārstāvis ziņu aģentūrai DPA.

7.augusts, kas tiek minēts plašsaziņas līdzekļu ziņojumos, būtu piemērots Čempionu līgas spēļu aizvadīšanai, taču datumi var būt tikai spekulatīvi, ņemot vērā vīrusa uzliesmojuma neparedzamību.

Čempionu līgā vēl jāizspēlē četri pēdējie astotdaļfināla atbildes mači, ieskaitot “Juventus” spēli pret Lionas klubuu. Pirmajā tikšanās reizē Francijā mājinieki bija spēcīgāki ar 1:0.

Tāpat kā datuma nosaukšanu Olā intervijā Vācijas televīzijas kanālam RTL sacīja arī, ka cīņa ar Turīnas komandu var kļūt par “slaktiņu”. Ņemot vērā Francijas valdības noteiktos koronavīrusa pretpasākumus līdz 1.septembrim, augusta sākumā “Juventus” turpretī varētu būt savā labākajā sportiskajā formā pēc Itālijas A sērijas čempionāta atsākšanas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par