Uldriķa “Cambuur” praktiski zaudē cerības nosargāt vietu Nīderlandes augstākajā līgā

22/04/2023 11:31
Roberts Uldriķis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis piektdien Nīderlandes čempionāta mačā devās laukumā uz maiņu, kamēr viņa pārstāvētā Leuvardenas “Cambuur” piedzīvoja zaudējumu un tikpat kā atvadījās no cerībām nosargāt vietu augstākajā līgā. “Cambuur” 30.kārtas mačā viesos ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās “Volendam” futbolistiem un piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas.

“Cambuur” ar 16 punktiem 30 spēlēs atrodas pēdējā vietā 18 komandu konkurencē. Augstāko līgu sezonas beigās pametīs divas komandas, bet 16.vietas ieguvējai būs jācīnās pārspēlēs. Četrus mačus pirms sezonas beigām “drošības zona” Leuvardenas komandai ir deviņu punktu attālumā, turklāt tuvākajiem konkurentiem ir viena spēle rezervē.

Uldriķis spēlē iesaistījās 67.minūtē, kad viesi veica dubulto maiņu. Tobrīd rezultāts bija 1:0 pretinieku labā, bet vadībā “Volendam” nostiprinājās pamatlaika pēdējā minūtē, kad savus otros vārtus spēlē guva Deimons Mirani.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.