Uldriķim vārti un dzeltenā kartīte “Sion” zaudējumā, Ikauniekam neveiksme Čehijā

28/11/2020 21:26

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien guva vārtus Šveices superlīgas spēlē, tomēr tas neglāba viņa pārstāvēto “Sion” no zaudējuma.

“Sion” viesos ar 1:4 (1:1) piekāpās “Vaduz” no Lihtenšteinas.

Uldriķis spēli sāka no pirmās minūtes un laukumu pameta 76.minūtē. Uzbrucējs vienīgos Sjonas komandas vārtus guva 41.minūtē, kad soda laukumā ar galvu pielaboja Mateo Toseti centrējumu.

Tobrīd uzbrucējs panāca 1:1, taču otrajā puslaikā “Sion” 13 minūtēs ielaida trīs vārtus un sagādāja “Vaduz” pirmo uzvaru šajā sezonā.

Iepriekšējā spēlē pret Ženēvas “Servette” Uldriķis laukumā devās 69.minūtē. Sestdien Uldriķis guva savus pirmos vārtus šosezon, bet kopumā Šveices čempionātā viņš izcēlies deviņas reizes.

Mārča Oša pārstāvētā “Lugano” ar 13 punktiem septiņās spēlēs ir otrā, kamēr “Sion” ar septiņiem punktiem ieņem septīto vietu starp desmit komandām.

Polija

Tikmēr Polijas čempionātā no gūtā savainojuma atgūstas vārtsargs Pāvels Šteinbors. Viņa pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” viesos ar 1:3 (1:1) zaudēja Melecas “Stal”.

Vienīgos Belastokas vienības vārtus sestajā minūtē guva Pržemislavs Mistovskis.

“Jagiellonia” pēc 11 spēļu kārtām ar 14 punktiem atrodama astotajā vietā starp 16 klubiem.

Čehija

Čehijas čempionātā Dāvis Ikaunieks laukumā devās uz maiņu, tomēr nespēja glābt savu komandu “Mlada Boleslav” no zaudējuma.

“Mlada Boleslav” viesos ar 1:2 (1:0) piekāpās “Pribram”, kas ir čempionāta vājākais klubs un sestdien izcīnīja savu pirmo šīs sezonas uzvaru.

Ikaunieks laukumā devās spēles 74.minūtē, bet ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Divas minūtes pēc Ikaunieka nākšanas laukumā, uzvaras vārtus mājinieku labā guva Staņislavs Vavra.

Abas komandas aizvadīja līdzīgu maču, mājiniekiem pa vārtiem izdarot astoņus sitienus, kamēr Ikaunieka vienība sita par reizi mazāk. Zīmīgi, ka abi klubi vārtu rāmī spēja raidīt trīs sitienus.

Pēc deviņām spēļu kārtām “Mlada Boleslav” ar astoņiem punktiem ir 14.vietā starp 18 klubiem.

Ukraina

Ukrainas premjerlīgā uz “Oleksandriya” rezervistu soliņa palika aizsargs Kaspars Dubra.

“Oleksandriya” mājās spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Ļvivas “Rukh”, kas ir vājākā premjerlīgas komanda.

Dubras pārstāvētais klubs šosezon 11 spēlēs izcīnījis 15 punktus un atrodams sestajā vietā starp 14 komandām. Tikmēr Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja” ar 11 punktiem deviņos mačos ieņem devīto pozīciju.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja” ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.