“United” plāno jau šomēnes apstiprināt Sūlšēru kā pilnvērtīgu galveno treneri

12/03/2019 12:37

Anglijas Premjerlīgas grands Mančestras “United” marta otrajā pusē, kad Eiropas čempionāta kvalifikācijas maču dēļ Eiropas vadošajās līgās paredzēts pārtraukums, plāno apstiprināt līdzšinējo komandas galvenā trenera vietas izpildītāju Ūlem Gunnaru Sūlšēru kā pilnvērtīgu kluba “stūrmani”.

Kopš galvenā trenera pienākumu pārņemšanas no Žuzē Mourinju decembrī “United” norvēģa vadībā visos turnīros guvusi 14 uzvaras, divus mačus nospēlējot neizšķirti, kā arī piedzīvojot tikai divus zaudējumus. Viens no tiem bija ar rezultātu 0:2 UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē mājās pret Parīzes “Saint-Germain” (PSG), tomēr atbildes cīņā Francijas galvaspilsētā “Sarkanie velni” izrāva nepieciešamo uzvaru ar 3:1 un sasniedza turnīra ceturtdaļfinālu.

Kā ziņo britu medijs “Mirror”, Sūlšērs ir vienīgais kandidāts uz patstāvīgu “United” galvenā trenera amatu, un kluba vadība, kaut sākotnēji plānoja galvenā trenera jautājumu atlikt līdz vasarai, jau ir pieņēmusi lēmumu šomēnes piešķirt norvēģim pilnvērtīgu ilgtermiņa līgumu.

Tā kā Sūlšērs Mančestras grandam pievienojās uz īres tiesībām no sava bijušā kluba “Molde”, noslēdzot jaunu līgumu ar Ūli, “United” būs Norvēģijas vienībai jāizmaksā astoņus miljonus britu mārciņu (9,3 miljoni eiro) liela kompensācija.

Premjerlīgas kopvērtējumā “United” pēc 30 kārtām ar 58 punktiem ieņem piekto pozīciju, no labāko trijnieka atpaliekot par trim punktiem.