Usiks: Negribu piedalīties cīņā pret Povetkinu, jo tā būs stipri politizēta

Oleksandrs Usiks,, sportazinas.com
Oleksandrs Usiks Foto: Getty Images

Ukrainas bokseris intervijā “Youtube” kanālam “USYK17” pastāstīja par savu gatavību aizvadīt cīņu pret krievu Aleksandru Povetkinu.

“Promouteri ir mēģinājuši runāt, taču man šķiet, ka visas šis sarunas tika novirzītas politiskajās debatēs. Es negribu piedalīties cīņā pret Aleksandru, jo tā būs stipri politizēta no abām pusēm. Tas ir iemesls, kāpēc negribu visā tajā iesaistīties”.

Usiks savu pēdējo dueli aizvadīja pērnā gada novembrī, kad Lielbritānijā nokautēja Toniju Beljū un aizstāvēja visas četras pirmā smagā svara kategorijas jostas. Neilgi pēc tam viņš paziņoja par saviem nolūkiem startēt smagsvaros.

Ukrainis, kuram iepriekš piederēja četras no prestižākajām čempionu jostām, nesen kā atteicās no Pasaules Boksa asociācijas (WBA) trofejas, tomēr viņa īpašumā paliek vēl trīs citas jostas, kuras viņš ieguva iepriekš – Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās Boksa federācijas (IBF).

Usiks ringā atgriezīsies septembrī, kad aizvadīs debijas cīņu smagajā svarā. Par Ukrainas boksera pretinieku kļūs Kamerūnas pārstāvis .

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par