Vācija neboikotēs turnīrus ar Krievijas U17 izlašu dalību

30/09/2023 17:21
Nokopēts
Hanss Joahims Vacke

Vācijas Futbola federācija (DFB) neboikotēs starptautiskos turnīrus, kuros piedalīsies Krievijas U17 vīriešu vai sieviešu futbola izlases, piektdien pavēstīja DFB.

Jau ziņots, ka nedēļas sākumā Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) devusi zaļo gaismu Krievijas U17 vīriešu un sieviešu izlašu dalībai starptautiskos turnīros Tāpat otrdien UEFA piešķīra tiesības Latvijai rīkot 2027.gada U17 vīriešu izlašu finālturnīru.

Kamēr vairākas valstis, starp kurām ir arī Latvija, paziņoja, ka nestartēs sacensībās, kurās piedalīsies Krievijas futbolisti, Vācija pavēstīja, ka sekos UEFA pieņemtajam lēmumam un startēs turnīros ar Krievijas dalību.

DFB viceprezidents Hanss Joahims Vacke laikrakstam “Bild” norādīja, ka tas nemaina Vācijas nostāju pret Krieviju, jo pieaugušo komandas tāpat paliks izslēgtas no sacensībām. “Runa ir par bērniem, kuri nav atbildīgi par šausmīgo karu un kuru dzīvēs politiska nav iesaistīta,” viņš piebilda.

Krievijas pieaugušo izlasēm un klubiem diskvalifikācija paliks spēkā līdz tiks izbeigta karadarbība Ukrainā, otrdien teikts UEFA paziņojumā. Agresorvalstij Baltkrievijai UEFA nav piemērojusi diskvalifikāciju un tās izlases jau var piedalīties turnīros.

UEFA dod zaļo gaismu Krievijas U17 izlašu dalībai starptautiskos turnīros

LFF: Latvijas futbola izlases nespēlēs pret Krievijas komandām

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām