Vācijas zvaigzne un treneris iesaistās domstarpībās, abas puses komentē situāciju

03/09/2023 23:37
Nokopēts
Deniss Šrēders un Gordons Herberts

Šodien notikušajā Pasaules kausa spēlē konfliktā iesaistījās Latvijas izlases ceturtdaļfināla pretinieces Vācijas lielākā zvaigzne Deniss Šrēders un galvenais treneris Gordons Herberts. Abas puses pēc spēles komentēja situāciju.

Neskatoties uz to, ka Vācija šajā PK ir spēlējusi teicami un arī šodien ar 100:71 sagrāva Slovēniju, pārsteigumu izraisīja epizode mača pirmajā ceturtdaļā. Vācijas izlases stūrmanis Herberts pieprasīja pārtraukumu, un komandas sapulces laikā vārdu apmaiņā iesaistījās Šrēders un cits komandas vadošais spēlētājs Daniels Taiss.

Vācijas galvenais treneris, nikns par to, ka pārtraukuma laikā visa uzmanība tika pievērsta basketbolistu sarunai, agresīvi parāva Šrēderu aiz pleca un lika viņam apsēsties, kamēr Šrēders atbildēja, lai treneris nomierinās. Herberts norādīja, ka Šrēders nevar teikt, ko darīt, jo treneris bija pieprasījis pārtraukumu. Pēc komandas sapulces Herberts nosēdināja Šrēderu un Taisu uz rezervistu soliņa, abiem basketbolistiem vēlāk gan iesaistoties spēlē.

“Basketbols ir emocionāls sporta veids,” incidentu ar Taisu, bet ne ar galveno treneri pēc spēles sarunā ar portālu “Basketnews.com” skaidroja Šrēders. “Šajā spēlē notiek daudz izrāvieni, un ir jāsaglabā miers. Mēs ar Danielu esam pazīstami jau kopš 12 vai 13 gadu vecuma – šādas epizodes vienmēr mums palīdzējušas uzlabot spēli. Šodien tā notika. Mēs tajā nokļuvām, un es viņam teicu, kas ir viņam ir jādara, un to, ka viņš arī man var teikt to pašu. Protams, viņš mazliet sadusmojās, bet pēc tam viņš atdeva visu enerģiju. Viņš mums ļoti palīdzēja abos laukuma galos un mēs pieveicām vienu no labākajām komandām Pasaules kausā.”

Arī Herberts pēc spēles jokoja, ka Šrēders un Taiss atcerējās savas jaunības dienas. Galvenais treneris gan norādīja, ka, viņaprāt, ar situāciju viņš jau spēles laikā tika galā, taču, iespējams, sekos kādas sankcijas. “Es Denisu nomainīju. Es nomainīju gan Denisu, gan Danielu. Ar šo situāciju turpmāk mēs tiksim galā iekšēji,” atklāja speciālists.

Latvijas un Vācijas duelis 1/4 finālā paredzēts trešdien, plkst. 11:45 pēc Latvijas laika.

TOP notikumi
1
X
2
1.81
4.85
3.8
5.29
5.56
1.53
4.2
3.8
1.78
3.3
3.25
2.2
1.3
5.75
9.75
1.21
6.75
13.5
1.2
7.25
14
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām