Vai sāgai beidzot pienācis gals? Promouters atklāj Fjūrija nākamās cīņas pretinieku

21/04/2023 14:01
Nokopēts
Endijs Ruiss un Taisons Fjūrijs

Boksa promouters Edijs Hērns sarunā ar “YouTube” kanālu “Boxing King Media” atklājis, ka Lielbritānijas boksera Taisona Fjūrija (33-0-1) nākamā cīņa notiks 22. jūlijā pret Meksikas cīkstoni Endiju Ruisu (35-2).

Pats Fjūrijs pirms pāris dienām sociālajos tīklos paziņoja, ka tuvāko dienu laika klajā nāks “lielas ziņas”. Lai gan Fjūrijs vēl savus plānus nav atklājis, ieskatu britu boksera nākotnē deva viens no ietekmīgākajiem promuteriem. “Endijs Ruiss, 22. jūlijs,” par Fjūrija nākamo cīņu teica promouters.

Titulētais britu bokseris pēdējo reizi ringā devās decembrī, kad viņš pārliecinoši pieveica savu tautieti Dereku Čisoru un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) versijas jostu. Kopš tā brīža gan bijušas neskaidrības, kad Fjūrijs aizvadīs savu nākamo cīņu. Kā brita potenciālais pretinieks bieži tika minēts ukrainis Oleksandrs Usiks, taču abas puses nespēja vienoties par nosacījumiem, lai duelis patiešām notiktu.

34 gadus vecais Fjūrijs profesionālajā boksā aizvadījis 34 cīņas. Viņa kontā 33 uzvaras, no kurām 24 izcīnītas ar nokautu, un viens neizšķirts. Pret ASV bokseri Deonteju Vailderu 2020. gada februārī izcīnīto WBC čempiona jostu viņš aizstāvējis trīs reizes.

Tikmēr 33 gadus vecais Ruiss savā karjerā sakrājis 35 panākumus, no kuriem 22 viņš izcīnījis ar nokautu. Meksikānis 2019. gadā izcīnīja savu karjeras lielāko un negaidītāko uzvaru, pārspējot britu Entoniju Džošua. Revanša duelī Ruiss gan zaudēja un kopš tā brīža (2019. gada decembra) meksikānis aizvadījis tikai divas cīņas – pēdējo reizi ringā viņš kāpa pērn septembrī, kad viņš pārspēja kubieti Luisu Ortisu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām