Vairāki Anglijas premjerlīgas klubi iestājas pret sezonas turpinājumu neitrālos laukumos

Watford futbolisti, sportazinas.com
"Watford" futbolisti | Foto: EPA/WILL OLIVER

Gadījumā, ja Anglijas premjerlīgas vadība nolems šīs sezonas atlikušās spēles aizvadīt neitrālos laukumos, šai ideju savu atbalstu nesniegs “Watford” komanda, kas pievienojusies vēl divām citām vienībām.

“Watford” komandas nostāju pauda tās valdes loceklis un izpilddirektors Skots Duksburijs, kurš norādīja, ka spēļu aizvadīšana bez faniem vēl ir pieņemama, taču laukuma priekšrocību atņemšana gan neesot saprotama.

“Līdz šim mūsu medicīnas personāls ir strādājis tādos apstākļos, kādi līdz šim vēl nav pieredzēti. Viņi ir ievērojuši neskaitās vadlīnijas… Mēs vēlamies noslēgt sezonu, pakļaujot vairākus cilvēkus drošības riskiem,” nicinājumu pauda Duksburijs. “Kāda jēga bija visām iepriekšējām darbībām? Šādi lēmumi var izbeigt vairāku mazo klubu darbību, tostarp  “Watford”.”

Kluba amatpersona norādīja, ka spēļu norise neitrālos laukumos nebūtu godīga pret nevienu komandu.

“Cik man zināms, vismaz sešas komandas ir paudušas raizes par līgas vēlmi aizvadīt mazo deviņu spēļu turnīru. Ja reiz jau tik daudz klubi ir runājuši, un es pieļauju, ka būs vēl, premjerlīgas vadībai būtu tas jāsaklausa,” turpināja “Watford” pārstāvis.

“Daži klubi labprāt piekristu premjerlīgas atsākšanai, jo, domājams, ka šajā kompromitētajā formātā būtu ieguvēji. Tas nozīmē, ka “Liverpool” varētu izcīnīt titulu, savukārt citi klubi nodrošināt sev vietu Eirokausos nākamajā sezonā,” uzskata Duksburijs. “Ja vismaz seši klubi ir noraizējušies par acīmredzamo negatīvo sezonas atsākšanās pusi un postošajām sekām, spēlējot šāda veida izkropļotā deviņu spēļu mini līgā, tad premjerlīgai būtu pienākums parūpēties par šo bažu atrisināšanu. ”

Pirmdien paredzēta visu 20 klubu pārstāvju tikšanās, tomēr sagaidāms, ka šīs idejas ieviešana tiks atlikta uz vēlāku laiku.

Iepriekš ideju par spēļu norisi neitrālos laukumos jau noraidīja Birmingemas “Aston Villa” un Braitonas un Havas “Albion”.

Tāpat šonedēļ Lielbritānijas raidsabiedrība BBC vēstīja, ka atlikušās deviņas premjerlīgas spēles, iespējams, būs īsākas par 90 minūtēm.

Šosezon Anglijas premjerlīgā atlikušas deviņas spēļu kārtas, bet pārliecinošā vadībā ar 82 punktiem 29 spēlēs ir “Liverpool”, kas, iespējams, izcīnīs savu pirmo premjerlīgas trofeju pēdējo 30 gadu laikā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par