Vairāku latviešu pārstāvētā “Spartak” atkal zaudē, Indraša “Dynamo” triumfē pārbaudes turnīrā

25/08/2019 22:00

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Maskavas “Spartak” pārbaudes turnīra “Maskavas mēra kauss” noslēdzošajā spēlē atzina Podoļskas “Vityaz” pārākumu ar 1:2.

Pirmos vārtus “Spartak” ielaida otrā perioda sākumā, kad “Vityaz” vairākumu realizēja Aleksejs Makejevs. Trešajā periodā Podoļskas kluba pārsvaru dubultoja Pavels Černovs. 1:55 minūtes pirms sirēnas “Spartak” uzbrucējs Deniss Kokarevs samazināja deficītu līdz 1:2.

Karsums spēlēja pirmajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Iļju Zubovu un Aleksandru Hohlačovu, bet Daugaviņš maču aizvadīja otrajā maiņā kopā ar Artjomu Fjodorovu un Mihailu Juņkovu. Spēles laikā Karsumam bija divas labas vārtu gūšanas iespējas, taču neviena no tām netika izmantota. Otrā perioda vidū uzbrucējs divas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoloņa trenētā “Spartak” ar 2:5 zaudēja Gagarina kausa čempionei Maskavas CSKA, abiem latviešiem atzīmējoties ar piespēlēm, bet vakar tika piedzīvota vēl viena neveiksme jau pret Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dynamo” – 1:4.

“Spartak” starpsezonā aizvadījusi astoņas pārbaudes spēles, uzvaras izcīnot piecās no tām. Pirmo maču Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajā sezonā Maskavas vienība aizvadīs izbraukumā 2. septembrī pret Rīgas “Dinamo”.

Tikmēr Mika Indraša pārstāvētā “Dynamo” ar 1:2 zaudēja CSKA, taču izcīnīja turnīra galveno balvu. Iepriekš komanda ar identisku rezultātu 4:1 pārspēja “Vityaz” un “Spartak”. Latviešu uzbrucējs turnīrā nepiedalās, jo viņam ir smadzeņu satricinājums.

“Dynamo” KHL sezonas pirmo maču aizvadīs 2. septembrī, kad savā laukumā uzņems Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.