Vārdijs par Kantē fanātismu: Viņš gribēja atteikties no auto, lai uz treniņiem varētu skriet

Ngolo Kantē, Džeimijs Vārdijs, sportazinas.com
Ngolo Kantē un Džeimijs Vārdijs | Foto: Premier League

Anglijas premjerlīgas futbola kluba Lesteras “City” ikona medijam “L’Equipe” pastāstījis par viņa kādreizējā komandas biedra Ngolo Kantē fanātismu pret futbolu.

32 gadus vecais Vārdijs Lesteras komandā spēlē kopš 2012. gada un pēdējās sezonas allaž bijis vienības līderis. Kantē šajā komandā pavadīja vienu sezonu (2015./16.), palīdzot Lesterai izcīnīt sensacionālu uzvaru premjerlīgā.

Kopš 2016. gada 28 gadus vecais Kantē pārstāv Londonas “Chelsea” komandu un ir kļuvis par vienu no labākajiem centra pussargiem pasaulē.

“Man bija liels gods spēlēt ar Kantē,” izteicās Vārdijs. “Viņš ir burvīgs puisis un reizē arī fantastisks futbolists. Ja viņš laukumā pazaudēja bumbu, uzreiz spēja pretiniekam to atņemt. Treniņos viņš dažkārt speciāli atdeva bumbu pretiniekam, lai izbaudītu procesu, kad tā tiek atgūta atpakaļ.”

“Kādu dienu viņš pilnā nopietnībā teica, ka apsver iespēju katru dienu uz treniņu skriet, nevis doties ar auto,” turpināja Vārdijs. “Kantē paskaidroja, ka tādējādi tas viņam būtu neliels individuāls skriešanas treniņš. Centāmies viņu pārliecināt tā nedarīt un katru reizi, kad redzējām, ka Ngolo ir ieradies uz treniņu ar savu “Mini Cooper” automašīnu, atviegloti uzelpojām.”

Kantē ir pazīstams kā futbolists, kuram ir liela izturība un kuram nav problēmu lielā intensitātē aizvadīt 90 spēles minūtes. Vien 168 centimetrus garais pussargs ir arī Francijas izlases futbolists.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par