Vēl viens latviešu futbolists karjeru turpinās Japānā

Vitālijs Maksimenko, sportazinas.com
Vitālijs Maksimenko | Foto: SPS

Latvijas futbola izlases aizsargs pirmdien pēc abpusējas vienošanās pameta Slovēnijas spēcīgākā čempionāta komandu Ļubļanas “Olimpija”, jo nolēmis karjeru turpināt Japānā, vēsta slovēņu klubs.

Kā vēsta Ļubļanas komandas mājaslapā pieejamā informācija, Maksimenko nolēmis karjeru turpināt Japānas pēc spēka otrajā līgā, kur pārstāvēs Omijas “Ardia” vienību.

Maksimenko gan vēl paredzētas medicīniskās pārbaudes, pēc kurām viņš oficiāli kļūs par Japānas vienības īpašumu.

Latvijas futbolists “Olimpija” vienībai pievienojās 2018.gada jūlijā un kopš tā laika laukumā devies 52 spēlēs, kopumā gūstot divus vārtus. Aizsargs pērn komandai palīdzēja triumfēt Slovēnijas čempionātā.

29 gadus vecais aizsargs Latvijas izlases rindās aizvadījis 51 spēli, gūstot vienus vārtus. Debiju izlasē viņš piedzīvoja 2013.gada februārī.

Zīmīgi, ka nedaudz vairāk nekā divus gadus pēc savas debijas izlasē, Maksimenko savus pirmos un līdz šim vienīgos vārtus valstsvienībā guva pret Ukrainas izlasi.

“Ardia” komanda pērn Japānas pēc spēka otrajā līgā izcīnīja trešo vietu, kā rezultātā nopelnīja iespēju cīnīties pārspēlēs par vietu spēcīgākajā čempionātā. Omijas vienība jau pirmajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, tāpēc arī šosezon jāspēkojas otrajā līgā.

Pirmās spēles Japānas pēc spēka otrajā līgā paredzētas 23.februārī, kad laukumā dosies arī “Ardia” komanda.

Interesanti, ka Japāna pēkšņi kļuvusi par iecienītu galamērķi latviešiem, jo nesen uz šīs valsts ceturto līgu pārcēlās vārtsargs Kristaps Zommers.

No A sērijas sapnim līdz Japānas ceturtajai līgai – vārtsargs Zommers iekaros jaunus apvāršņus

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par