Ventspils zaudē un noslēdz Eirokausu sezonu

17/12/2014 22:41

Latvijas čempioni Ventspils basketbolisti, parādot nepārliecinošu sniegumu, piekāpās Polijas klubam Zelona Guras “Stelmet” ar 51:58 (13:11, 10:16, 16:12, 12:19).

Zīmīgi bija arī fakts, ka savu pēdējo spēli Ventspils basketbola kluba labā aizvadīja leģionārs Mairs Četmens.

Spēle iesākās ļoti mazrezultatīvi. Pirmos četrus punktus guva viesi no Polijas. Ventspils šo punktu deficītu likvidēja un pirmo ceturtdaļu noslēdza jau sev par labu 13:11. Otrās ceturtdaļas sākumā Ventspils basketbolistiem izdevās palielināt pārsvaru, bet tad sākās neveiksmju sērija un “Stelmet” ļoti pārliecinoši izmantoja Ventspils kļūdas. Pirmo puslaiku Ventspilnieki noslēdza jau esot iedzinējos 23:27. Cerību 28.minūtē deva Aksela Vairoga realizētais tālmetiens, kurš panāca venspilij +1 (36:35). Taču tas arī bija pēdējais Ventspils spēles “uzplaiksnījums” un turpmāko spēles gaitu kontrolēja “Stelmet”. Spēles beigās zaudējums Ventspilij 51:58.

Jāatzīmē, ka arī “Stelmet” nekvalificējās turnīra nākamajai kārtai, neskatoties uz uzvaru pār Latvijas čempioniem.