28/12/2014 12:08

Zemgus Girgensons naktī uz svētdienu palīdzējis savai komandai Bufalo “Sabres” pieveikt Ņujorkas “Islanders”. Bufalo svinēja uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 4:3. Girgensons savus vārtus guva mazākumā, panākot savai komandai minimālu starpību (2:3). Tieši Girgensona vārtu guvums bija tas, kas lauza spēles gaitu, pirms tam to vairāk kontrolēja Ņujorkas hokejisti. Jāpiebilst, ka šajā spēlē Bufalo hokejisti atradās iedzinēju lomā ar rezultātu 0:3, tomēr prata atspēlēties un uzvarēt spēli.

Girgensons laukumā pavadīja 18 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus, bloķēja vienu pretinieku mesto ripu, lika lietā vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja 8 no 17 iemetieniem, bet viņa lietderības koeficients bija -1. Girgensons izpildīja arī pēcspēles metienu, taču vārtus neguva.

Tieši Zemgus tika nosaukts par spēles spilgtāko zvaigzni. Kopumā šajā sezonā Girgensonam jau 10 vārti un 9 piespēles, kas kopā dod 19 rezultativitātes punktus. Spēles apskatu skaties pievienotajā video.

Attēls: Ekrānšāviņš