Viens no “Jets” līderiem devies trenēties uz Šveici, lai gatavotos jaunajai sezonai

Patriks Laine, sportazinas.com
Patriks Laine | Foto: pucksofafeather.com

Viens no Nacionālās hokeja līgas () komandas Vinipegas “Jets” līderiem gatavošanās procesā jaunajai sezonai pievienojies Šveices līgas komandai “Bern”.

Laine jau rītdien pievienosies Šveices klubam, lai sāktu treniņu procesu gaidāmajai sezonai. Šāds lēmums pieņemts, jo somu uzbrucējs joprojām gaida līguma piedāvājumu.

“Bern” komandas galvenais treneris Juka Jalonens: “Protams, es kā soms vēlos palīdzēt Patrikam šajā situācijā. Mēs droši vien trenēsimies nedēļas nogriežņos un Laine nespēlēs pie mums šajā sezonā.”

Hokejistam pēc aizvadītās sezonas beidzās līgums ar “Jets” un viņš kļuva par neierobežoto brīvo aģentu, kas nozīmē, ka jebkura NHL var Lainem izteikt līguma piedāvājumu, bet Vinipegai būs iespēja to atspēkot. Tāpat “Jets” var tiesības uz somu hokejistu aizmainīt.

Jau vēstījām, ka līdzīgā situācija bija nonācis Toronto “Maple Leafs” uzbrucējs Mičs Marnērs, taču naktī uz sestdienu hokejists un Kanādas komanda spēja vienoties par sadarbības turpināšanu uz nākamajām sešām sezonām, kuru laikā hokejists vidēji par sezonu saņems 10,9 miljonus ASV dolārus (9,3 miljoni eiro).

21 gadu vecais Laine 2016. gada draftā tika izvēlēts pirmajā kārtā ar augsto otro numuru un līdz šim viņš visu savu NHL karjeru pavadījis Vinipegas “Jets” rindās.

Debijas sezonā viņš sakrāja 64 punktus (36 vārti un 28 rezultatīvās piespēles), bet jau nākamajā sezonā somu uzbrucējs sasniedz 70 rezultativitātes punktu atzīmi (44 vārti un 26 rezultatīvās piespēles). Aizvadītajā sezonā Laines sniegumā tika novērots acīmredzams kritums – 30 vārti un 20 rezultatīvās piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par