Viens no NBA visvairāk respektētajiem prezidentiem parakstīs jaunu līgumu ar “Raptors”

Masai Udžiri, sportazinas.com
Masai Udžiri | Foto: "Yahoo Sports"

Viens no Nacionālās basketbola asociācijas () visvairāk respektētajiem prezidentiem gatavojas parakstīt jaunu ilgtermiņa līgumu ar Toronto “Raptors”.

Toronto klubs nesen pagarināja līgumu ar šīs sezonas labākā trenera balvas saņēmēju Niku Nērsu, bet nākamais mērķis ir pagarināt kontraktus ar basketbola operāciju prezidentu Udžiri un kluba ģenerālmenedžeri Bobiju Vebsteru.

“Raptors” tuvojas jauniem ilgtermiņa līgumiem ar Udžiri un Vebsteru, ziņo žurnālists Marks Steins. Kontrakti jau drīzumā tikšot parakstīti.

Udžiri ir viens no visvairāk respektētajiem prezidentiem visā līgā, kā arī NBA apskatnieku starpā augsti tiek vērtēts Vebsters. Udžiri, Vebstera un Nērsa trijotne viņu kvalitatīvi veikto darbu dēļ ļāvusi uzskatīt “Raptors” komandu par vienu no sakārtotākajām visā līgā.

50 gadus vecais nigērietis Udžiri pie “Raptors” basketbola operāciju prezidenta stūres stājās 2013. gadā. Zīmīgi, ka pēc triumfa NBA par viņu interesi izrādīja Vašingtonas “Wizards” vienība, kas Udžiri solīja iespaidīgu atalgojumu. Viņš gan šim piedāvājumam nepiekrita. Vēlāk par Udžiri interesējās Ņujorkas “Knicks”, taču šis klubs izšķīrās par labu Leonam Rouzam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par