Viljamsons piedzīvo atraktīvu debiju “Pelicans” rindās, Kurucs nespēj pieveikt “Mavericks”

06/07/2019 08:36

Latvijas basketbola uzbrucējs Rodions Kurucs aizvadītajā naktī izcēlās ar 14 gūtiem punktiem, bet viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” Vasaras līgas spēlē ar 92:96 piekāpās Dalasas “Mavericks” vienībai.

Bez 14 gūtiem punktiem, basketbolists izcēlās ar septiņām atlēkušajām bumbām, kā arī divām rezultatīvām piespēlēm.

Kurucs laukumā pavadīja 29:40 minūtes un realizēja piecus no sešiem metieniem divpunktu vērtē, iemeta vienu no diviem izpildītajiem trīspunktniekiem, bet grozā lidoja tikai viens no četriem izpildītajiem soda metieniem.

Rezultatīvākais “Nets” rindās bija centra pozīcijas spēlētājs Džerets Alens, kurš atzīmējās ar 19 gūtiem punktiem astoņām atlēkušajām bumbām.

Lielu ažiotāžu izpelnījās cita Lasvegasā notiekošā spēle: aizvadītā drafta pirmā numura Ziona Viljamsona pirmais mačs Ņūorleānas “Pelicans” rindās, bet pretiniekos bija cita bijušā Djūkas universitātes spēlētāja un drafta trešā numura Rovana Bareta pārstāvētā Ņujorkas “Knicks”.

Uz to paskatīties bija ieradusies pilna “Thomas un Mack” arēna, bet skatītājos atradās Losandželosas “Lakers” spīdekļi Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss, kā arī slavenais bokseris Floids Meivezers.

Mačs gan netika nospēlēts līdz beigām, jo tika pārtraukts 7,1 magnitūdu stipras zemestrīces dēļ, kas tika konstatēta Kalifornijā.

Ceturtajā ceturtdaļā bija atlikušas spēlēt mazliet vairāk kā septiņas minūtes, bet rezultāta tablo vēstīja “+6” “pelikāņu” labā.

Viljamsons laukumā bija tikai pirmajā puslaikā: deviņās minūtēs izcēlās ar 11 gūtiem punktiem un trīs atlēkušajām bumbām. Viņa kontā arī vairāki efektīvi bumbas triecieni grozā no augšas. Spēles otrajā nogrieznī Viljamsons tika pietaupīts, jo savainoja ceļgalu, bet komanda nevēlējās, lai agresīvi spēlējošais jaunais basketbolists iedzīvītos nopietnākā savainojumā.

Lasvegasā notiekošājā Vasaras līgā piedalās arī Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks, kurš pievienojies Vašingtonas “Wizards” nometnei. Kā zināms, iepriekš no viņa atteicās komanda, kura viņu bija izvēlējusies draftā – Filadelfijas “76ers”, kā rezultātā, viņš var atrādīties citām NBA komandām.