Volkanovskis par Holloveju: Negribu nevienam darīt pāri, bet man pa viņa seju būs jāsit jebkurā gadījumā

Aleksandrs Volkanovskis pret Maksu Holloveju, sportazinas.com
Aleksandrs Volkanovskis pret Maksu Holloveju | Foto: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Šajā nedēļas nogalē gaidāmajā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) pasākumā “UFC 251” tiks aizvadītas vairākas cīņas, no kurām viena risināsies starp 31 gadu veco austrālieti Aleksandru Volkanovski (21-1) un 28 gadus veco amerikāni Maksu Holloveju (21-5).

Centrālais duelis tiks aizvadīts starp Nigērijas atlētu Kamaru Usmanu (16-1) un ASV cīkstoni Horhi Masvidalu (35-13).

Tikmēr Volkanovskis komentējis gaidāmo cīņu. “Godīgi sakot, nekad neeju oktagonā, lai kādu apzināti traumētu,” medijam TMZ skaidroja cīkstonis. “Taču man būs jādara savs darbs un jāsit viņam pa seju jebkurā gadījumā.”

Abi sportisti jau aizvadīja savstarpējo cīņu pērnā gada decembrī, kad piektajā raundā pārāks bija Volkanovskis. Tāpat abu starpā esot izveidojies konflikts, par kuru Volkanovskis izteicās īsi un kodolīgi.

“Ja viņš vēlas tā uzvesties, lai tā būtu. Tas man tikai padarīs sišanu viņam pa seju vieglāku,” izteicās austrālietis, kurš nepaskaidroja, kas noticis abu starpā. “Domāju, ka nolikšu viņu uz grīdas un viņam sāpēs. Ja viņš vēl spēs cīnīties, turpināšu sist pa viņa galvu.”

Hollovejs iepriekš izteicās, ka viņš cīņai daudz negatavojas un neaizvada sparinga cīņas, jo nevarot to darīt dažādu ierobežojumu dēļ, kas saistīti ar koronavīrusu. Tas, visticamāk, aizvainojis Volkanovski. “Viņš tiešām mēģina runāt kā čempions? Jūtu, ka tas ir uzbrukums man…”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par