“Vytautas” galvenais treneris: Bez Boliem mums, iespējams, jau vairs nebūtu naudas

08/04/2018 11:32
Nokopēts

Lietuvas Basketbola līgas (LKL) vājākās vienības Prieņu “Vytautas” galvenais treneris Virgīnijs Šešks paudis savu viedokli par slavenā Lavāra Bola izveidoto “Big Baller Brand Challenge” turnīru. Pieredzējušais speciālists pozitīvi vērtē sacensību finansiālo ieguldījumu, taču sportiskajā ziņā esot no tā gaidījis vairāk.

“Uzskatu, ka mūsu komanda nav nemaz tik slikta. Ja vien mēs šādā sastāvā spēlētu visu sezonu. Visiem zināmās pārmaiņas sezonas vidū mūs pamatīgi izsita no sliedēm. Raugoties no otras puses, par mums varbūt šobrīd nemaz nerunātu, ja viņi (Bolu ģimene – aut.) šeit nebūtu ieradušies.”

“Ķēdaiņu “Nevežis” šobrīd atrodas smagās finansiālās problēmās, bet mēs cenšamies visiem spēlētājiem izmaksāt algas, izvairīties no parādsaistībam un nokārtot šīs lietas. Bez Bolu ierašanās, iespējams, nemaz nebūtu “izvilkuši” līdz sezonas beigām. Dzīve šeit būtu daudz citādāka. Domāju, ka daudzi cilvēki saprot mūsu situāciju un nostāju. Tie, kuri to nesaprot – ko padarīsi?”

Šeškum līdz ar to arī tika vaicāts, vai treneris nenožēlo Bolu ierašanos Lietuvas mazpilsētā?

“Ziniet, kā jau minēju, uz to nevar raudzīties tikai no viena skatpunkta. Tam ir savi plusi un mīnusi. No finansiālā viedokļa, protams, viņu ierašanos varam uzskatīt par veiksmi. Raugoties no sportiskā viedokļa, viss būtu daudz citādāk, ja puiši šeit būtu ieradušies bez tēva, jo viņam ir milzīga ietekme uz viņu spēli. Lamelo un Liandželo dara, ko Lavārs liek.”

“Esmu jau to teicis iepriekš, bet ja viņi šeit ierastos divatā, puiši klausītu treneru norādēm. Lavāra klātbūtnē viņi ir pārāk atslābināti, tāpēc ir grūti no viņiem iegūt vēlamo rezultātu. Pieradinājām viņus pie tā jau pirmajā mēnesī, un vēlāk kaut ko mainīt ir ļoti grūti. Tomēr kopumā vērtējot, situācija nav slikta.”

Liandželo Bols, kurš vēl nesen pieteica savu kandidatūru šajā vasarā gaidāmajam Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) draftam, “Vytautas” kluba sastāvā LKL turnīrā piedalījies 11 spēlēs, gūstot 14,5 punktus un realizējot tālmetienus ar 42,5% precizitāti. Tikmēr viņa jaunākais brālis Lamelo astoņos mačos atzīmējies ar 6,5 punktiem un 2,4 rezultatīvu piespēli.

“Vytautas” jau priekšlaicīgi zaudējusi izredzes iekļūt LKL izslēgšanas turnīrā, ar piecām uzvarām 29 mačos saglabājot stabilu pēdējo, desmito, vietu čempionāta kopvērtējumā.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.54
4.93
5.97
2.33
4.25
2.8
4.1
3.8
1.82
2.15
3.5
3.2
2.8
-
1.45
2.76
4.78
2.23
1.88
3.8
3.75
1.73
3.9
4.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām