“Warriors” treneris skaidro lēmumu aizmainīt perspektīvo Pūlu pret veterānu Polu

24/06/2023 22:47
Nokopēts
Kriss Pols un Stīvs Kers

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas “Warriors” galvenais treneris Stīvs Kers intervijā ar “The Athletic” skaidrojis maiņas darījumu, kurā klubs aizmainīja Džordanu Pūlu pret Krisu Polu.

Jau vēstīts, ka “Warriors” un “Wizards” plāno veikt visai pārsteidzošu maiņu, kurā Vašingtonā nonāks Pūls, pagājušā gada drafta 44. numurs Raiens R0linss, 2030. gada drafta pirmās kārtas izvēle un 2026. gada drafta otrās kārtas piks. Darījums ir negaidīts, jo pērn “Warriors” ar 24 gadus veco Pūlu pagarināja līgumu uz četrām sezonām par 123 miljoniem, kamēr pieredzējušais Pols šogad svinēja savu 38. dzimšanas dienu.

Reklāma
Saturs turpinās

“Mēs būsim daudz savādāki. Pēdējais, ko es darīšu, ir kaut kādā veidā vainot komandu, kas pirms gada izcīnīja titulu un tagad aizvadīja smagu sezonu. Šīs sezonas izskaņā lieliski cīnījāmies.. Man patika šī grupa, kas mums pēdējos pāris gadus ir bijusi. Taču svarīgākā lieta ir tā, ka mēs jutām – vajadzīgas pārmaiņas. Tas nenozīmēja, ka mums bija nepieciešams kapitālais remonts, bet mums bija vajadzīga sava veida pārmaiņas. Es domāju, ka visi organizācijā to nojauta un šķiet, ka esam veikuši diezgan ievērojamas pārmaiņas, neatsakoties no savas identitātes un sajūtas par to, kas mēs esam kā komanda. Es domāju, ka kopumā tās ir ļoti pozitīvas pārmaiņas,” Pola iegūšanu un paveikto draftā komentēja Kers.

Veterāns Pols Vašingtonā ilgi neaizkavējas un tiks aizmainīts

“Warriors” stūrmanis tāpat norādīja, ka komandas sniegums pēdējā laikā bija kļuvis pārāk vienveidīgs. “Ja atceramies sēriju pret “Lakers” un varbūt pat pēdējo spēli sērijā pret “Kings”, mēs kādas 100 reizes [ar Stefanu Kariju] spēlējām “pick and roll” virs trīspunktu līnijas. Stefans ar to, protams, ir nāvējošs, taču tas arī ierobežo to, uz ko varam būt spējīgi, lai veidotu daudzpusīgu uzbrukumu. Tāpat tas ir pārāk liels slogs uz Stefanu. Ja vien vēlēsimies, mēs noteikti būsim spējīgāki turpināt spēlēt tādā stilā, bet arī tādā veidā ļaujot Stefanam spēlēt bez bumbas. Viens no spēcīgākajiem ieročiem, kas mums šajā komandā allaž ir bijis, ir Stefana daudzpusība, spēlējot ar vai bez bumbas,” skaidroja Kers.

“Viena no lietām, ko Stefans teica pēc “Lakers” sērijas [“play-off” otrajā kārtā, kurā “Warriors zaudēja] un kas man šķita, ka bija ļoti svarīgs citāts – mums nebija pietiekami daudz dažādu veidu, kā gūt punktus,” turpināja Kers. “Viss sastāvēja tikai no “pick and roll” ar Stefu. Visas sērijas garumā. Mēs vienkārši nevarējām izveidot pietiekami daudzveidīgus uzbrukumus – kad esam bijuši paši labākie, tad dodam daudz labu piespēļu, daudz puiši, kas palīdzēja visu spēli salikt kopā un kuri saprata, kā spēlēt ar Stefanu, palīdzēt viņam spēlēt brīvāk, kā arī izmantot viņa atrašanos laukumā, lai paši veidotu uzbrukumus. Mums kaut kādā veidā jāsaglabā šāda veida dažādība savā spēlē. Šogad mēs daļu no tā zaudējām. Tāpēc cerams, ka nākamgad varēsim kaut ko no tā atgūt.”

Kers: Šogad “Warriors” nav čempionu komanda

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām