WBC pieprasa Ruisa un Vaildera dueli, lai noteiktu nākamo Fjūrija pretinieku par smagā svara titulu

09/11/2022 22:55
Nokopēts
Deontejs Vailders

Pasaules boksa padome (WBC) ir pieprasījusi  Deontejam Vailderam (43-2-1) doties ringā ar Endiju Ruisu junioru (35-2), lai noteiktu nākamo obligāto pretinieku Taisonam Fjūrijam (32-0-1) cīņā par titulu smagajā svara kategorijā.

Fjūrijs ir pašreizējais WBC čempions, kamēr 37 gadus vecais Vailders, bijušais WBC čempions, ir WBC ranga pirmais pretendents smagajā svarā. Tikmēr 33 gadus vecais Ruizs, kuram savulaik piederēja Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) jostas, ir WBC reitinga otrais smagsvars.

Vailders pēc nedaudz vairāk kā gada pauzes oktobrī atgriezās ringā, kur viņš bez problēmām pieveica somu Robertu Heleniusu. Zīmīgi, ka ar panākumu viņš pārtrauca divu zaudējumu sēriju – abas neveiksmes pieredzējušais amerikānis piedzīvoja tieši pret Fjūriju. No ringa vēl ilgāk “pazudis” bija Ruiss. Meksikānis pēc 17 mēnešu pauzes septembrī spēkojās ar kubieti Luisu Ortisu, kuru viņš pieveica 12 raundu cīņā.

Gaidot savu nākamo pretinieku, pašreizējais jostas īpašnieks Fjūrijs varēja brīvi izvēlēties jebkuru ranga pretinieku, jo viņš izpildīja savu obligāto pienākumu, savā iepriekšējā cīņā uzvarot Dilianu Vaitu – Fjūrijs 3. decembrī spēkosies ar iepriekš jau divas reizes pieveikto Dereku Čisoru (33-12).

Fjūrijs decembrī cīnīsies pret pieredzējušo Čisoru

 

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām