“Wizards” atrod pastiprinājumu centra pozīcijā

22/01/2021 17:22

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” noslēdzis viena gada līgumu ar Alekseju jeb Aleksu Leņu, vēsta “The Athletic” žurnālists Šams Šaranija.

Ukraini šonedēļ Toronto “Raptors” ievietoja neaizsargāto spēlētāju sarakstā. Neviena komanda Leņu paņēm savā paspārnē, līdz ar to viņš kļuva par neierobežoti brīvo aģentu. Brīvā aģenta statusā viņam esot bijuši vairāki piedāvājumi, bet Leņs izšķīries par labu “Wizards” piedāvājumam.

27 gadus vecais Leņs šosezon izgāja laukumā septiņās “Raptors” spēlēs, vidēji spēlējot 10,9 minūtes un sakrājot 2,3 punktus un 1,6 atlēkušās bumbas. Šī Leņam ir astotā sezona NBA, viņš pārstāvējis arī Sakramento “Kings”, Atlantas “Hawks” un Fīniksas “Suns” vienības.

Vašingtonas vienībai bija nepieciešams papildinājums centra pozīcijā. Komandas pamatsastāva centrs Tomass Braients vienā no spēlēm pārrāva kreisā ceļgala krusteniskās saites, bet nesen “Wizards” izlēma neturpināt sadarbību arī ar latvieti Anžeju Pasečņiku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…