Zināms, kādu summu Stojanovičs saņems par atlaišanu no izlases galvenā trenera amata

20/01/2020 14:08
Nokopēts
Slaviša Stojanovičs, sportazinas.co

Pēc medija “Delfi” pieejamās informācijas kādreizējais Latvijas futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs par atlaišanu no amata saņems 170 000 eiro kompensāciju.

Jau ziņots, ka šodien tika lemts par Stojanoviča atstādināšanu no valstsvienības galvenā trenera amata. Viņa vietā stājies U21 izlases galvenais treneris un LFF sporta direktors Dainis Kazakevičs, kurš gan abus iepriekšējos amatus pametīšot.

Zīmīgi, ka par atlaišanu no izlases galvenā trenera amata Stojanovičs uzzinājis ar īsziņas starpniecību, vēsta “Delfi”.

LFF valde un federācijas vadība izteikusi pateicību Stojanovičam par “nesavtīgi ieguldīto darbu un enerģiju izlases vadīšanā”, paužot pārliecību, ka viņa paveiktais ilgtermiņā sniegs jūtamu pozitīvu ietekmi uz izlases attīstību.

Stojanovičs Latvijas izlases galvenā trenera amatā stājās brīdī, kad LFF prezidents bija Kaspars Gorkšs. Tas notika pērnā gada martā, taču vēlāk Gorkšs amatu zaudēja, bet LFF valdes vairākums lēma, ka nav vērts turpināt sadarbību ar 50 gadus veco Stojanoviču.

LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks iepriekš atzina, ka šogad LFF būs “jādzīvo taupīgāk” un, visticamāk, līdzekļus nolemts taupīt uz izlases galvenā trenera rēķina.

“Mūsu mērķis ir optimizēts minimuma budžets, kurā neatsakāmies no kvalitāti un attīstību sekmējošiem izdevumiem, vienlaikus saglabājot pilnu pašnoteikšanos, prognozējamību un dzīvi saskaņā tikai un vienīgi ar savu faktisko rocību. Jau iepriekš bija skaidrs, ka 2020.gadā dzīvosim taupīgāk nekā līdz šim. Esam par to runājuši atklāti, jo vēlamies izaicinājumiem skatīties acīs un šajā procesā attīstīt sevi kā organizāciju, vēl skaidrāk apzinoties mūsu prioritātes, vīziju un mērķus,” LFF citēja Pukinska teikto.

Tikmēr LFF valdes loceklis Artūrs Zakreševskis iepriekš kritiski izteicās par Latvijas futbolistu līmeni. “Ņemot vērā futbolistu un viņu pārstāvētos klubus, spēlētāji ne ar ko īpašu neizceļas, tāpēc rodas šaubas vai izlasē ir vajadzīgs tik augsta kalibra speciālists. Stojanovičs ir kvalificēts treneris, bet ar šā brīža spēlētājiem mums mērķtiecīgi tērēt tik lielas naudas summas nav nepieciešams.”

Stojanoviča vadībā Latvijas izlase aizvadīja desmit spēles 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, deviņās ciešot zaudējumu. Pēdējā mačā šokējoši ar 1:0 savā laukumā tika uzveikta Šveice.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
1.5
5
4.6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām